Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usługi DDD HACCP GHP/GMP oraz sprzątanie

Nasza firma wykonuje usługi na terenie województwa Mazowieckiego.

Niektóre z naszych usług to: odkomarzanie, deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, zwalczanie pluskiew, likwidacja gniazd os i szerszeni, zwalczanie prusaków, sprzątanie po gołębiach, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem, dezodoryzacja, likwidacja zapachów, ozonowanie, zamgławianie, fumigacja, likwidacja rybików i wiele innych.

Pełną ofertę naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zabezpieczamy obiekty zgodnie z systemem HACCP GHP/GMP zakładamy monitoring oraz zwalczamy szkodniki.

Jesteśmy również jedyną firmą zajmującą się kompleksowo sprzątaniem specjalistycznym np. obiektów po zalaniu lub strychów po gołębiach, gryzoniach.

Jako jedyni jesteśmy w stanie zabezpieczyć, opiekować się obiektami w zakresie Ochrony Osób i Mienia, sprzątania obiektów oraz dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.  Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia a między innymi ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO II STOPNIA, ISO 9001 : 2008 i AQAP 2120: 2009, NATO SECRET nr SBPN007710T, HACCP, DDD I stopnia.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31