Usługi DDD HACCP GHP/GMP oraz sprzątanie

Nasza firma wykonuje usługi na terenie województwa Mazowieckiego.

Niektóre z naszych usług to: odkomarzanie, deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, zwalczanie pluskiew, likwidacja gniazd os i szerszeni, zwalczanie prusaków, sprzątanie po gołębiach, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem, dezodoryzacja, likwidacja zapachów, ozonowanie, zamgławianie, fumigacja, likwidacja rybików i wiele innych.

Pełną ofertę naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zabezpieczamy obiekty zgodnie z systemem HACCP GHP/GMP zakładamy monitoring oraz zwalczamy szkodniki.

Jesteśmy również jedyną firmą zajmującą się kompleksowo sprzątaniem specjalistycznym np. obiektów po zalaniu lub strychów po gołębiach, gryzoniach.

Jako jedyni jesteśmy w stanie zabezpieczyć, opiekować się obiektami w zakresie Ochrony Osób i Mienia, sprzątania obiektów oraz dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.  Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia a między innymi ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO II STOPNIA, ISO 9001 : 2008 i AQAP 2120: 2009, NATO SECRET nr SBPN007710T, HACCP, DDD I stopnia.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31