Usługi DDD HACCP GHP/GMP oraz sprzątanie

Nasza firma wykonuje usługi na terenie województwa Mazowieckiego.

Niektóre z naszych usług to: odkomarzanie, deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, zwalczanie pluskiew, likwidacja gniazd os i szerszeni, zwalczanie prusaków, sprzątanie po gołębiach, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem, dezodoryzacja, likwidacja zapachów, ozonowanie, zamgławianie, fumigacja, likwidacja rybików i wiele innych.

Pełną ofertę naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zabezpieczamy obiekty zgodnie z systemem HACCP GHP/GMP zakładamy monitoring oraz zwalczamy szkodniki.

Jesteśmy również jedyną firmą zajmującą się kompleksowo sprzątaniem specjalistycznym np. obiektów po zalaniu lub strychów po gołębiach, gryzoniach.

Jako jedyni jesteśmy w stanie zabezpieczyć, opiekować się obiektami w zakresie Ochrony Osób i Mienia, sprzątania obiektów oraz dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.  Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia a między innymi ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO II STOPNIA, ISO 9001 : 2008 i AQAP 2120: 2009, NATO SECRET nr SBPN007710T, HACCP, DDD I stopnia.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31