Sprzątanie strychu

Specjalizujemy się w sprzątaniu specjalistycznym takim jak np. sprzątanie strychu po gołębiach lub innych szkodnikach lub po prostu zapomnianych pomieszczeniach gdzie potrzeba gruntownego sprzątania.

Pamiętajmy iż sprzątanie po gołębiach jest niebezpieczne i należy jak najszybciej pozbyć się ptasich gniazd i odchodów ponieważ zawierają one pasożyty, bakterie i wirusy niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych.

Mieszkanie w pobliżu, np. pod takim strychem jest bardzo niebezpieczne ze względu na choroby jakich możemy się nabawić.

Ptasie odchody zawierają bakterie i wirusy które atakują płuca, a w gniazdach żyją ptasie kleszcze i inne pasożyty które przenoszą gołębie.

Sprzątanie strychu to praca polegająca na dezynfekcji powierzchni oraz dezynsekcji, następnie wynosimy rzeczy, gruz do kontenerów, sprzątamy odchody i gniazda, zabezpieczamy przejścia ptaków.

Myjemy parapety, elewację, zakładamy kolce lub siatki…

Na koniec pracy rzeczy jadą do utylizacji, wykonujemy kolejną dezynfekcję, pozbywamy się zapachów.

Należy pamiętać również o okresie ochronnym gołębi (od marca do października) w tym czasie należy posiadać pozwolenie na takie prace i mieć miejsce na przeniesienie piskląt czym również się zajmujemy.

Sprzątamy też piwnice, wynosimy gabaryty, przeprowadzamy usługi budowlano-remontowe.

Sprzątamy po zalaniu, pożarze, eksmisji, zaniedbaniu.

Sprzątniemy strych, piwnice, garaż, komórkę…sprzątamy po remoncie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31