Sprzątanie strychu

Specjalizujemy się w sprzątaniu specjalistycznym takim jak np. sprzątanie strychu po gołębiach lub innych szkodnikach lub po prostu zapomnianych pomieszczeniach gdzie potrzeba gruntownego sprzątania.

Pamiętajmy iż sprzątanie po gołębiach jest niebezpieczne i należy jak najszybciej pozbyć się ptasich gniazd i odchodów ponieważ zawierają one pasożyty, bakterie i wirusy niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych.

Mieszkanie w pobliżu, np. pod takim strychem jest bardzo niebezpieczne ze względu na choroby jakich możemy się nabawić.

Ptasie odchody zawierają bakterie i wirusy które atakują płuca, a w gniazdach żyją ptasie kleszcze i inne pasożyty które przenoszą gołębie.

Sprzątanie strychu to praca polegająca na dezynfekcji powierzchni oraz dezynsekcji, następnie wynosimy rzeczy, gruz do kontenerów, sprzątamy odchody i gniazda, zabezpieczamy przejścia ptaków.

Myjemy parapety, elewację, zakładamy kolce lub siatki…

Na koniec pracy rzeczy jadą do utylizacji, wykonujemy kolejną dezynfekcję, pozbywamy się zapachów.

Należy pamiętać również o okresie ochronnym gołębi (od marca do października) w tym czasie należy posiadać pozwolenie na takie prace i mieć miejsce na przeniesienie piskląt czym również się zajmujemy.

Sprzątamy też piwnice, wynosimy gabaryty, przeprowadzamy usługi budowlano-remontowe.

Sprzątamy po zalaniu, pożarze, eksmisji, zaniedbaniu.

Sprzątniemy strych, piwnice, garaż, komórkę…sprzątamy po remoncie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01