Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychu

Specjalizujemy się w sprzątaniu specjalistycznym takim jak np. sprzątanie strychu po gołębiach lub innych szkodnikach lub po prostu zapomnianych pomieszczeniach gdzie potrzeba gruntownego sprzątania.

Pamiętajmy iż sprzątanie po gołębiach jest niebezpieczne i należy jak najszybciej pozbyć się ptasich gniazd i odchodów ponieważ zawierają one pasożyty, bakterie i wirusy niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych.

Mieszkanie w pobliżu, np. pod takim strychem jest bardzo niebezpieczne ze względu na choroby jakich możemy się nabawić.

Ptasie odchody zawierają bakterie i wirusy które atakują płuca, a w gniazdach żyją ptasie kleszcze i inne pasożyty które przenoszą gołębie.

Sprzątanie strychu to praca polegająca na dezynfekcji powierzchni oraz dezynsekcji, następnie wynosimy rzeczy, gruz do kontenerów, sprzątamy odchody i gniazda, zabezpieczamy przejścia ptaków.

Myjemy parapety, elewację, zakładamy kolce lub siatki…

Na koniec pracy rzeczy jadą do utylizacji, wykonujemy kolejną dezynfekcję, pozbywamy się zapachów.

Należy pamiętać również o okresie ochronnym gołębi (od marca do października) w tym czasie należy posiadać pozwolenie na takie prace i mieć miejsce na przeniesienie piskląt czym również się zajmujemy.

Sprzątamy też piwnice, wynosimy gabaryty, przeprowadzamy usługi budowlano-remontowe.

Sprzątamy po zalaniu, pożarze, eksmisji, zaniedbaniu.

Sprzątniemy strych, piwnice, garaż, komórkę…sprzątamy po remoncie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31