Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychu

Specjalizujemy się w sprzątaniu specjalistycznym takim jak np. sprzątanie strychu po gołębiach lub innych szkodnikach lub po prostu zapomnianych pomieszczeniach gdzie potrzeba gruntownego sprzątania.

Pamiętajmy iż sprzątanie po gołębiach jest niebezpieczne i należy jak najszybciej pozbyć się ptasich gniazd i odchodów ponieważ zawierają one pasożyty, bakterie i wirusy niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych.

Mieszkanie w pobliżu, np. pod takim strychem jest bardzo niebezpieczne ze względu na choroby jakich możemy się nabawić.

Ptasie odchody zawierają bakterie i wirusy które atakują płuca, a w gniazdach żyją ptasie kleszcze i inne pasożyty które przenoszą gołębie.

Sprzątanie strychu to praca polegająca na dezynfekcji powierzchni oraz dezynsekcji, następnie wynosimy rzeczy, gruz do kontenerów, sprzątamy odchody i gniazda, zabezpieczamy przejścia ptaków.

Myjemy parapety, elewację, zakładamy kolce lub siatki…

Na koniec pracy rzeczy jadą do utylizacji, wykonujemy kolejną dezynfekcję, pozbywamy się zapachów.

Należy pamiętać również o okresie ochronnym gołębi (od marca do października) w tym czasie należy posiadać pozwolenie na takie prace i mieć miejsce na przeniesienie piskląt czym również się zajmujemy.

Sprzątamy też piwnice, wynosimy gabaryty, przeprowadzamy usługi budowlano-remontowe.

Sprzątamy po zalaniu, pożarze, eksmisji, zaniedbaniu.

Sprzątniemy strych, piwnice, garaż, komórkę…sprzątamy po remoncie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31