Sprzątanie po remoncie, sprzątanie

Szukasz firmy zajmującej się kompleksowym sprzątaniem np. po remoncie, zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu lub po gołębiach?

Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem wszelkiego rodzaju obiektów, doczyszczaniem, wywozem gabarytów i śmieci. Wykonujemy usługi na terenie woj. Mazowieckiego.

Jesteśmy firmą która szybko i profesjonalnie posprząta w mieszkaniu, biurze, restauracji, magazynie, po remoncie, zalaniu, pożarze.

Wykonujemy prace związane z zabezpieczaniem przed ptactwem, prace na wysokościach, wykonamy dezynfekcję lokalu, wypompujemy wodę, doczyścimy posadzki maszynowo, umyjemy okna i elementy wyposażenia oraz pozbędziemy się zapachów.

Posiadamy referencję z wielu Polskich firm i administracji oraz urzędów.

Pozbędziemy się pyłu poremontowego, fekalia, gniazda gołębi, gruz, stare meble.

Nasza firma pomoże doprowadzić wszelkiego rodzaju pomieszczenia do użytkowania, umyjemy również elewację, parapety, dach. Możemy zabezpieczyć obiekt przed gołębiami kolcami, siatkami lub nowoczesnym, estetycznym żelem odstraszającym ptactwo.

Sprzątamy także obiekty w toku codziennych działań, czyli odkurzanie, mycie okien, mycie podług, ścieranie kurzy… Posiadamy około 60 obiektów na terenie Polski gdzie prowadzimy serwis sprzątający, odśnieżamy, usuwamy nawisy śnieżne i sople a w okresie letnim zajmujemy się zielenią.

Jesteśmy grupą składającą się z trzech firm : Agencja Ochrony, Sprzątanie oraz usługi DDD czyli dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.

Możemy zabezpieczyć kompleksowo obiekt a Państwo mają wszystkie usługi zapewniane przez jedną firmę co ułatwia komunikację oraz zapewniamy Państwu jakość usług na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. www.basmagroup.eu

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01