Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po remoncie, sprzątanie

Szukasz firmy zajmującej się kompleksowym sprzątaniem np. po remoncie, zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu lub po gołębiach?

Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem wszelkiego rodzaju obiektów, doczyszczaniem, wywozem gabarytów i śmieci. Wykonujemy usługi na terenie woj. Mazowieckiego.

Jesteśmy firmą która szybko i profesjonalnie posprząta w mieszkaniu, biurze, restauracji, magazynie, po remoncie, zalaniu, pożarze.

Wykonujemy prace związane z zabezpieczaniem przed ptactwem, prace na wysokościach, wykonamy dezynfekcję lokalu, wypompujemy wodę, doczyścimy posadzki maszynowo, umyjemy okna i elementy wyposażenia oraz pozbędziemy się zapachów.

Posiadamy referencję z wielu Polskich firm i administracji oraz urzędów.

Pozbędziemy się pyłu poremontowego, fekalia, gniazda gołębi, gruz, stare meble.

Nasza firma pomoże doprowadzić wszelkiego rodzaju pomieszczenia do użytkowania, umyjemy również elewację, parapety, dach. Możemy zabezpieczyć obiekt przed gołębiami kolcami, siatkami lub nowoczesnym, estetycznym żelem odstraszającym ptactwo.

Sprzątamy także obiekty w toku codziennych działań, czyli odkurzanie, mycie okien, mycie podług, ścieranie kurzy… Posiadamy około 60 obiektów na terenie Polski gdzie prowadzimy serwis sprzątający, odśnieżamy, usuwamy nawisy śnieżne i sople a w okresie letnim zajmujemy się zielenią.

Jesteśmy grupą składającą się z trzech firm : Agencja Ochrony, Sprzątanie oraz usługi DDD czyli dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.

Możemy zabezpieczyć kompleksowo obiekt a Państwo mają wszystkie usługi zapewniane przez jedną firmę co ułatwia komunikację oraz zapewniamy Państwu jakość usług na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. www.basmagroup.eu

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31