Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie,zamgławianie

Odkomarzanie, opryski na komary, muchy i kleszcze.

 

Nasza firma między innymi zajmuje się zwalczaniem komarów, much, meszek, kleszczy, mrówek. Os i szerszeni oraz innych owadów i insektów jak i gryzoni.

W okresie letnim mamy zaszczyt zaproponować Państwu usługi odkomarzania (zamgławiania przestrzennego) preparatami kontaktowymi rozprowadzanymi za pomocą maszyn spalinowych plecakowych oraz zamgławiaczy termicznych „forma dymu”

Preparaty osiadają na liściach drzew oraz w miejscach gdzie lubią przebywać komary, meszki itd. Preparaty są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Pamiętajmy również o miejscach w których komary i muchy się rozmnażają czyli woda np. oczka wodne, stawy, jeziorka, zapchane odpływy, star beczki czy opony z deszczówką.

Do takich miejsc dodajemy naturalny preparat – larwicyd który niszczy ich larwy w wodzie. Należy też na przyszłość unikać pozostawiania na dworze rzeczy w których stoi woda.

Oprysk na komary przeprowadzamy do południa lub po godzinie 16.00. Nie należy wykonywać zabiegu w pełnym słońcu !

Czas działania preparatów zależy od warunków atmosferycznych ale utrzymuje się minimum ok. 2 tygodni. Gdy nie występują silne opady deszczu czas ten może wynosić powyżej miesiąca.

Skuteczność odkomarzania zależy od powierzchni opryskiwanego terenu i zagęszczenia.

Im większy teren tym większą barierę mażemy stworzyć przeciwko denerwującym owadom.

Warto zatem gdy mamy małą działkę poddać opryskowi teren przyległy lub porozmawiać z sąsiadami o możliwości znacznego zmniejszenia ilości komarów czy meszek…. Dodatkowym plusem jest zmniejszający się koszt usługi (im większy teren, więcej działek) tym cena bardziej atrakcyjna. Orientacyjny koszt usługi zamgławiania to 300,00zł za działkę do 1000m2. Może on się wahać w zależności od zagęszczenia działki oraz Ew. występowanie oczek wodnych, stawów itp.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy lub w razie pytań o kontakt z nami.

BASMA-DDD PEST CONTROL

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31