Odkomarzanie, opryski na komary,zwalczanie komarów i kleszczy

Preparaty na komary, odkomarzanie i opryski na komary

 

Z początkiem sezonu letniego zaczyna się walka z komarami, meszkami, kleszczami itp…

Spryskujemy się preparatami na komary, smarujemy żelami, podpalamy kadzidełka a i tak nie przynosi to pożądanego efektu i małe latające wampiry nie dają nam spokojnie posiedzieć na grillu czy innym spotkaniu na świeżym powietrzu. Martwimy się również o dzieci i zwierzęta aby nie zaatakował ich kleszcz lub osa z gniazda pod dachem.

Na te wszystkie bolączki jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne i bezpieczne metody nie wymagające rozprowadzania na ciele chemii i wdychania jej oparów.

Usługa odkomarzania polega na oprysku lub zamgławianiu miejsc bytowania komarów i kleszczy przez co likwidujemy ich siedliska oraz tworzymy barierę dla kolejnych chmar tych krwiopijców.

Preparat osiada na liściach i w iglakach, zacienionych miejscach i przykleja się za pomocą glikolu dodanego do preparatu. Są to preparaty kontaktowe więc komar czy kleszcz siadając na zamgławionej powierzchni umiera.

Oprysk na komary i kleszcze działa około miesiąca czasu co regulowane jest też warunkami atmosferycznymi ponieważ każdy większy opad deszczu zawsze trochę zmyje preparat i z każdym deszczem jest go coraz mniej. Z naszego doświadczenia wiemy iż w całym okresie letnim wystarczy około 3-4 oprysków.

Maszyny jakich używamy to profesjonalny sprzęt pozwalający nam na rozprowadzenie preparatu w każdym miejscu i prawie na każdej wysokości.

Koszt odkomarzania zależy od powierzchni działki i jej zalesienia. Decydując się na odkomarzanie warto porozmawiać z sąsiadami, wtedy cena się rozbija i jest atrakcyjna a efekt rośnie. Im większy teren zabezpieczymy tym skuteczność jest lepsza a cena maleje.

Osy o których wspomnieliśmy wcześniej czy szerszenie to sprawa która też często zakłóca nam spokój. Nasza firma szybko i profesjonalnie usunie gniazdo, zabezpieczy i uwolni od problemu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą, chętnie podpowiemy, poradzimy i pomożemy pozbyć się problemu.

Ostatnie komentarze

Marek Trzciński, 2014-03-31

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01