Odkomarzanie, opryski na komary,zwalczanie komarów i kleszczy

Preparaty na komary, odkomarzanie i opryski na komary

 

Z początkiem sezonu letniego zaczyna się walka z komarami, meszkami, kleszczami itp…

Spryskujemy się preparatami na komary, smarujemy żelami, podpalamy kadzidełka a i tak nie przynosi to pożądanego efektu i małe latające wampiry nie dają nam spokojnie posiedzieć na grillu czy innym spotkaniu na świeżym powietrzu. Martwimy się również o dzieci i zwierzęta aby nie zaatakował ich kleszcz lub osa z gniazda pod dachem.

Na te wszystkie bolączki jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne i bezpieczne metody nie wymagające rozprowadzania na ciele chemii i wdychania jej oparów.

Usługa odkomarzania polega na oprysku lub zamgławianiu miejsc bytowania komarów i kleszczy przez co likwidujemy ich siedliska oraz tworzymy barierę dla kolejnych chmar tych krwiopijców.

Preparat osiada na liściach i w iglakach, zacienionych miejscach i przykleja się za pomocą glikolu dodanego do preparatu. Są to preparaty kontaktowe więc komar czy kleszcz siadając na zamgławionej powierzchni umiera.

Oprysk na komary i kleszcze działa około miesiąca czasu co regulowane jest też warunkami atmosferycznymi ponieważ każdy większy opad deszczu zawsze trochę zmyje preparat i z każdym deszczem jest go coraz mniej. Z naszego doświadczenia wiemy iż w całym okresie letnim wystarczy około 3-4 oprysków.

Maszyny jakich używamy to profesjonalny sprzęt pozwalający nam na rozprowadzenie preparatu w każdym miejscu i prawie na każdej wysokości.

Koszt odkomarzania zależy od powierzchni działki i jej zalesienia. Decydując się na odkomarzanie warto porozmawiać z sąsiadami, wtedy cena się rozbija i jest atrakcyjna a efekt rośnie. Im większy teren zabezpieczymy tym skuteczność jest lepsza a cena maleje.

Osy o których wspomnieliśmy wcześniej czy szerszenie to sprawa która też często zakłóca nam spokój. Nasza firma szybko i profesjonalnie usunie gniazdo, zabezpieczy i uwolni od problemu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą, chętnie podpowiemy, poradzimy i pomożemy pozbyć się problemu.

Ostatnie komentarze

Marek Trzciński, 2014-03-31

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31