Odkomarzanie osiedli, posesji, ogrodów

Meszki, osy i komary, to uciążliwe insekty w szczególności w czasie ciepłych dni, gdy kreska termometru pokazuje nam minimum 20 stopni Celsjusza. Jak wtenczas wiadomo, dzieciaki uwielbiają do późnego wieczora pozostawać na świeżym powietrzu. Niestety, w porze wieczornej, komary stają się nadzwyczaj aktywne i atakują swoją „zdobycz”, czyli dzieci, dorosłych i zwierzęta. Ażeby zapobiec ogromnej ilości ukąszeń komarów, należy uskutecznić ODKOMARZANIE swojej posiadłości. Jest to pewny sposób, jaki polega na opryskaniu podwórka specjalnym preparatem, który skutecznie odstraszy i zabije te owady. Nasza firma zadanie to wykona w szybki, bezpieczny i profesjonalny sposób. Odkomarzanie to nie tylko zwalczanie nieznośnych komarów, po oprysku pozbędziemy się również nie mniej uciążliwych meszek oraz niebezpiecznych kleszczy, os i szerszeni. Pamiętajmy, że lato to okres wylęgu nie tylko komarów! Ukłucia komarów są uciążliwe, ale pomyślmy, co się dzieje w momencie użądlenia przez osę lub szerszenia. Niektóre dzieci jak i dorośli mogą być uczuleni na użądlenia wtedy ryzyko jest ogromne. Nie zapominajmy o kleszczach, nosicielach wielu niebezpiecznych chorób. Tak, więc odkomarzanie to nie tylko pozbycie się komarów, ale również kleszczy, meszek, os i szerszeni!

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31