O firmie

Basma-DDD Oferuje kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego. Między innymi posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego w zakresie "sprzątania miejsc po zgonie i dezynfekcji".
Posiadamy sprzęt oraz kadrę pracowniczą do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
Szybkość działania, profesjonalizm i dbałość o klienta to niezbędne cechy w naszej branży oraz coś czym się wyróżniamy na tle konkurencji.
W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego i dezynfekcji a między innymi: Sprzątanie miejsc po zmarłym, sprzątanie po zalaniu, osuszanie obiektów po zalaniu, opróżnianie mieszkań i domów, utylizacja gabarytów, sprzątanie po gołębiach oraz zabezpieczanie obiektów przed ptactwem.
W toku codziennych działań wykonujemy również pełen zakres usług z dziedziny dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

 

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31