Sprzątanie, dezynfekcja i osuszanie po zalaniu

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzątania np. po zalaniu, eksmisji, zgonie, gołębiach - począwszy od np. wypompowania wody przy zalaniu przez podstawienie kontenerów, utylizację gabarytów, likwidację zapachów, ozonowanie po osuszanie ścian oraz posadzki (osuszanie podposadzkowe) czyli osuszanie warstw izolacyjnych.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, dbając o zadowolenie klienta oraz konkurencyjność cenową.
Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju, w roku 2017-2018 usługi sprzątania i osusznia po zalaniu, opróżniania mieszkań i piwnic itd. wykonywaliśmy w miastach od morza po góry i od wschodu na zachód jak i u naszych sąsiadów właśnie na zachodzie jak i u rodaków mieszkających w okolicach Neapolu ! 
Jeteśmy dumni ,że jako nieliczni możemy pochwalić się wzorową opinią, najszerszym zakresem usług oraz ogromnym doświadczeniem w sekcji sprzątania, dezynsekcji i dezynfekcji.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub o wysłanie zapytania drogą mailową.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31