Deratyzacja (odszczurzanie) zwalczanie szczurów

Nasza firma zajmuje się również deratyzacją czyli zwalczanie szkodników, gryzoni w obiektach oraz na terenach przyległych.

Zabezpieczamy obiekty przed szczurami, myszami oraz zwalczamy te szkodniki.

Do walki z gryzoniami używamy sprawdzonych preparatów w formie pasty, bloczków, granulatu, płynów i innych.

Używamy karmników deratyzacyjnych z trutką lub chwytaczami zatrzaskowymi oraz atraktantów.

Pomożemy wyznaczyć punkty krytyczne, zabezpieczymy możliwe przejścia oraz założymy książkę kontroli szkodników do wglądu dla usługodawcy oraz np. sanepidu.

Deratyzacja może być przeprowadzana w dzień lub kiedy wymaga tego specyfika obiektu również w nocy.

Schwytane, otrute szczury lub myszy zabieramy do utylizacji oraz wystawiamy protokół z wykonanej usługi.

Zwalczamy szkodniki w każdego typu obiektach a w naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju stacje deratyzacyjne m.in. np. imitujące kamień, skrzynek elektrycznych,

Przeprowadzamy monitoring obiektów i zabezpieczamy przed gryzoniami oraz owadami, insektami czy ptakami.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, ozonowania czy sprzątania specjalistycznego.

Na terenie woj. Mazowieckiego zabezpieczamy obiekty takie jak : restauracje, hotele, biekty wojskowe, ośrodki wypoczynkowe, sklepy, bary, osiedla mieszkaniowe, apartamenty pod wynajem, kluby, puby i wiele innych.

Pomimo dużej konkurencji wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do każdego klienta, dbamy o jakość naszych usług oraz dobieramy odpowiednie działania do oczekiwań zleceniodawcy.

 

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31