Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Deratyzacja (odszczurzanie) zwalczanie szczurów

Nasza firma zajmuje się również deratyzacją czyli zwalczanie szkodników, gryzoni w obiektach oraz na terenach przyległych.

Zabezpieczamy obiekty przed szczurami, myszami oraz zwalczamy te szkodniki.

Do walki z gryzoniami używamy sprawdzonych preparatów w formie pasty, bloczków, granulatu, płynów i innych.

Używamy karmników deratyzacyjnych z trutką lub chwytaczami zatrzaskowymi oraz atraktantów.

Pomożemy wyznaczyć punkty krytyczne, zabezpieczymy możliwe przejścia oraz założymy książkę kontroli szkodników do wglądu dla usługodawcy oraz np. sanepidu.

Deratyzacja może być przeprowadzana w dzień lub kiedy wymaga tego specyfika obiektu również w nocy.

Schwytane, otrute szczury lub myszy zabieramy do utylizacji oraz wystawiamy protokół z wykonanej usługi.

Zwalczamy szkodniki w każdego typu obiektach a w naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju stacje deratyzacyjne m.in. np. imitujące kamień, skrzynek elektrycznych,

Przeprowadzamy monitoring obiektów i zabezpieczamy przed gryzoniami oraz owadami, insektami czy ptakami.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, ozonowania czy sprzątania specjalistycznego.

Na terenie woj. Mazowieckiego zabezpieczamy obiekty takie jak : restauracje, hotele, biekty wojskowe, ośrodki wypoczynkowe, sklepy, bary, osiedla mieszkaniowe, apartamenty pod wynajem, kluby, puby i wiele innych.

Pomimo dużej konkurencji wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do każdego klienta, dbamy o jakość naszych usług oraz dobieramy odpowiednie działania do oczekiwań zleceniodawcy.

 

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31