Zwalczanie szerszeni, os, komarów i kleszczy. Dezynsekcja Warszawa, sprzątanie po gołębiach

Osy i szerszenie jak wiadomo mogą być niebezpieczne i uciążliwe, zakładają gniazda w szparach budynków, na strychu, w podbitce lub na drzewach a nawet w samochodach !
Zwalczanie, lub przeniesienie gniazda tych owadów również jest niebezpieczne a czasem niewykonalne przez Państwa własnymi siłami.
Często gniazda znajdują się na wysokości 8-10m. gdzie trzeba się dostać z dachu budynku itp. do tego bez profesjonalnych srodków, kombinezonu oraz uprawnien alpinistycznych będzie ciężko i niebezpiecznie próbować zwalczyć osy lub szerszenie dlatego zachęcamy Państwa do korzystania z usług profesjonalnych firm które szybko i sprawnie pomogą pozbyć się problemu.

Innym problemem mogą okazać się np. komary lub meszki. Do zwalczania tych owadów wykorzystujemy preparaty kontaktowe oraz maszyny do zamgławiania termicznego. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i meszek, zwalczamy larwy tych owadów w wodzie, dzięki czemu ich ilość spada nawet o 95% ! Dzięki odkomarzaniu możemy pozbyć się komarów, meszek, much, na terenie działki, ośrodka, hotelu, restauracji lub w plenerze przed planowaną imprezą.

Nasza firma pomaga również zabezpieczyć firmę, hotel, dom, restauracje, mieszkanie przed gołębiami i innymi ptakami.
Sprzątamy po gołębiach, myjemy dachy i elewację, zakładamy kolce przeciw ptactwu lub siatki.

Szkodniki takie jak myszy, szczury, kuny - zabezpieczamy i zwalczamy wszelkie gryzonie jak i insekty czy owady (prusaki, karaluchy, pluskwy, osy, szerszenie, komary, muchy)

Dezynfekcja - likwidujemy bakterie i grzyby, wirusy, roztocza a także usuwamy zapachy (ozonowanie)

Specjalistyczne sprzątanie to kolejna z usług jakie mamy zaszczyt Państwu przedstawić - sprzątamy po gołębiach, gryzoniach, zalaniu lub spaleniu, eksmisji itp. Sprzątamy strychy , piwnice, mieszkania, biura.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do kontaktu z nami

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31