Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie szerszeni, os, komarów i kleszczy. Dezynsekcja Warszawa, sprzątanie po gołębiach

Osy i szerszenie jak wiadomo mogą być niebezpieczne i uciążliwe, zakładają gniazda w szparach budynków, na strychu, w podbitce lub na drzewach a nawet w samochodach !
Zwalczanie, lub przeniesienie gniazda tych owadów również jest niebezpieczne a czasem niewykonalne przez Państwa własnymi siłami.
Często gniazda znajdują się na wysokości 8-10m. gdzie trzeba się dostać z dachu budynku itp. do tego bez profesjonalnych srodków, kombinezonu oraz uprawnien alpinistycznych będzie ciężko i niebezpiecznie próbować zwalczyć osy lub szerszenie dlatego zachęcamy Państwa do korzystania z usług profesjonalnych firm które szybko i sprawnie pomogą pozbyć się problemu.

Innym problemem mogą okazać się np. komary lub meszki. Do zwalczania tych owadów wykorzystujemy preparaty kontaktowe oraz maszyny do zamgławiania termicznego. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i meszek, zwalczamy larwy tych owadów w wodzie, dzięki czemu ich ilość spada nawet o 95% ! Dzięki odkomarzaniu możemy pozbyć się komarów, meszek, much, na terenie działki, ośrodka, hotelu, restauracji lub w plenerze przed planowaną imprezą.

Nasza firma pomaga również zabezpieczyć firmę, hotel, dom, restauracje, mieszkanie przed gołębiami i innymi ptakami.
Sprzątamy po gołębiach, myjemy dachy i elewację, zakładamy kolce przeciw ptactwu lub siatki.

Szkodniki takie jak myszy, szczury, kuny - zabezpieczamy i zwalczamy wszelkie gryzonie jak i insekty czy owady (prusaki, karaluchy, pluskwy, osy, szerszenie, komary, muchy)

Dezynfekcja - likwidujemy bakterie i grzyby, wirusy, roztocza a także usuwamy zapachy (ozonowanie)

Specjalistyczne sprzątanie to kolejna z usług jakie mamy zaszczyt Państwu przedstawić - sprzątamy po gołębiach, gryzoniach, zalaniu lub spaleniu, eksmisji itp. Sprzątamy strychy , piwnice, mieszkania, biura.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do kontaktu z nami

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01