Zwalczanie szerszeni, os, komarów i kleszczy. Dezynsekcja Warszawa, sprzątanie po gołębiach

Osy i szerszenie jak wiadomo mogą być niebezpieczne i uciążliwe, zakładają gniazda w szparach budynków, na strychu, w podbitce lub na drzewach a nawet w samochodach !
Zwalczanie, lub przeniesienie gniazda tych owadów również jest niebezpieczne a czasem niewykonalne przez Państwa własnymi siłami.
Często gniazda znajdują się na wysokości 8-10m. gdzie trzeba się dostać z dachu budynku itp. do tego bez profesjonalnych srodków, kombinezonu oraz uprawnien alpinistycznych będzie ciężko i niebezpiecznie próbować zwalczyć osy lub szerszenie dlatego zachęcamy Państwa do korzystania z usług profesjonalnych firm które szybko i sprawnie pomogą pozbyć się problemu.

Innym problemem mogą okazać się np. komary lub meszki. Do zwalczania tych owadów wykorzystujemy preparaty kontaktowe oraz maszyny do zamgławiania termicznego. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i meszek, zwalczamy larwy tych owadów w wodzie, dzięki czemu ich ilość spada nawet o 95% ! Dzięki odkomarzaniu możemy pozbyć się komarów, meszek, much, na terenie działki, ośrodka, hotelu, restauracji lub w plenerze przed planowaną imprezą.

Nasza firma pomaga również zabezpieczyć firmę, hotel, dom, restauracje, mieszkanie przed gołębiami i innymi ptakami.
Sprzątamy po gołębiach, myjemy dachy i elewację, zakładamy kolce przeciw ptactwu lub siatki.

Szkodniki takie jak myszy, szczury, kuny - zabezpieczamy i zwalczamy wszelkie gryzonie jak i insekty czy owady (prusaki, karaluchy, pluskwy, osy, szerszenie, komary, muchy)

Dezynfekcja - likwidujemy bakterie i grzyby, wirusy, roztocza a także usuwamy zapachy (ozonowanie)

Specjalistyczne sprzątanie to kolejna z usług jakie mamy zaszczyt Państwu przedstawić - sprzątamy po gołębiach, gryzoniach, zalaniu lub spaleniu, eksmisji itp. Sprzątamy strychy , piwnice, mieszkania, biura.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do kontaktu z nami

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31