Zwalczanie os, szerszeni, kleszczy, komarów

Jeżeli mają Państwo problem z gniazdami szerszeni bądź os, dobrze trafiliście. Firma BASMA DDD posiada usługę pozbywania się, usuwania gniazd os i szerszeni. Jest to z pewnością nic przyjemnego, gdy w Twoim ogrodzie, na strychu bądź działce, co rusz napotykasz te niezbyt przyjemne owady. Usuwaniem takich gniazd z pewnością powinni zająć się specjaliści, którzy zajmują się tym na co dzień, mają badania potwierdzające, iż nie są alergikami oraz znają wszelkie procedury zachowania bezpieczeństwa. Wszystkie preparaty zamgławiające, których używamy posiadają atesty oraz certyfikaty.
Zainteresowany? Zadzwoń do nas, nie pozwól by spokój w Twoim domostwie został zaburzony, zadbaj o swoje zdrowie jak i zdrowie swojej rodziny. Duży odsetek społeczeństwa nawet nie wie, iż jest uczulony na jad osy czy innych błonkoskrzydłych. Niestety przy ukąszeniu takiej osoby może nastąpić wiele objawów alergicznych, np takich jak:

obrzęk naczyniowo-ruchowy , świąd, lęk, padaczka, duszność, zaburzenia połykania i mowy czy skurcz krtani.
Nasza firma posiada również inne usługi :


- ODKOMARZANIE (likwidacja i zabezpieczanie obiektów przed komarami)
- OPRYSK NA KLESZCZE I MESZKI
- DEZYNFEKCJA
- DERATYZACJA
- DEZYNFEKCJA

- SPRZĄTANIE BALKONÓW STRYCHÓW TARASÓW
- PRZEPROWADZKI
- SPRZĄTANIE PO NIEBOSZCZYKU
- SPRZĄTANIE PO GOLĘBIACH
- USUWANIE GRAFITTI
- SPRZĄTANIE PO ZALANIACH

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
Warszawa, Kraków, Piaseczno, Zalesie, Falenty, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Raszyn, Góra Kalwaria, Marki, Otwock, Magdalenka, Stara Miłosna, Łomianki, Janki.
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
Kraków, Olkusz, Wieliczka, Niepołomice, Dobrzyce, Słomniki

DZWOŃ:
+48 608 484 478,
+48 798 411 412

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01