Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie komarów woj. Mazowieckie, Warszawa.

Odkomarzanie czyli zwalczanie komarów na danym terenie jak i opryski na kleszcze, usuwanie gniazd os i szerszeni to usługi które wykonujemy prawie codziennie w okresie wiosenno-letnim gdy tylko dopisuje pogoda.
Zwalczanie komarów i kleszczy pozwala na spokojne i bezpieczne korzystanie z ogrodu.
Opryski wykonujemy aby zabezpieczyć dany teren i zminimalizować występowanie owadów na działce, ogrodzie jak również wykonujemy zamgławianie przed planowanymi imprezami np. wesele w ogrodzie, garden party, zabezpieczamy tereny zielone hoteli, domów weselnych, przedszkoli jak i odkomarzamy całe osiedla mieszkalne, osiedla domów jednorodzinnych czy ogrodów działkowych.
Pozbywamy się larw w stojącej wodzie - staw, jezioro dzięki czemu możemy zmniejszyć rozmnażanie się komarów i ich ilość w pobliżu.
Odkomarzanie czy też tzw. odkleszczanie to nanoszenie specjalnej chemii maszynami przeznaczonymi do oprysków i zamgławiania.
Chemia po wyschnięciu jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
W przypadku pytań zachęcamy Państwa do konatktu z nami oraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31