Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie komarów woj. Mazowieckie, Warszawa.

Odkomarzanie czyli zwalczanie komarów na danym terenie jak i opryski na kleszcze, usuwanie gniazd os i szerszeni to usługi które wykonujemy prawie codziennie w okresie wiosenno-letnim gdy tylko dopisuje pogoda.
Zwalczanie komarów i kleszczy pozwala na spokojne i bezpieczne korzystanie z ogrodu.
Opryski wykonujemy aby zabezpieczyć dany teren i zminimalizować występowanie owadów na działce, ogrodzie jak również wykonujemy zamgławianie przed planowanymi imprezami np. wesele w ogrodzie, garden party, zabezpieczamy tereny zielone hoteli, domów weselnych, przedszkoli jak i odkomarzamy całe osiedla mieszkalne, osiedla domów jednorodzinnych czy ogrodów działkowych.
Pozbywamy się larw w stojącej wodzie - staw, jezioro dzięki czemu możemy zmniejszyć rozmnażanie się komarów i ich ilość w pobliżu.
Odkomarzanie czy też tzw. odkleszczanie to nanoszenie specjalnej chemii maszynami przeznaczonymi do oprysków i zamgławiania.
Chemia po wyschnięciu jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
W przypadku pytań zachęcamy Państwa do konatktu z nami oraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31