Zwalczanie komarów woj. Mazowieckie, Warszawa.

Odkomarzanie czyli zwalczanie komarów na danym terenie jak i opryski na kleszcze, usuwanie gniazd os i szerszeni to usługi które wykonujemy prawie codziennie w okresie wiosenno-letnim gdy tylko dopisuje pogoda.
Zwalczanie komarów i kleszczy pozwala na spokojne i bezpieczne korzystanie z ogrodu.
Opryski wykonujemy aby zabezpieczyć dany teren i zminimalizować występowanie owadów na działce, ogrodzie jak również wykonujemy zamgławianie przed planowanymi imprezami np. wesele w ogrodzie, garden party, zabezpieczamy tereny zielone hoteli, domów weselnych, przedszkoli jak i odkomarzamy całe osiedla mieszkalne, osiedla domów jednorodzinnych czy ogrodów działkowych.
Pozbywamy się larw w stojącej wodzie - staw, jezioro dzięki czemu możemy zmniejszyć rozmnażanie się komarów i ich ilość w pobliżu.
Odkomarzanie czy też tzw. odkleszczanie to nanoszenie specjalnej chemii maszynami przeznaczonymi do oprysków i zamgławiania.
Chemia po wyschnięciu jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
W przypadku pytań zachęcamy Państwa do konatktu z nami oraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31