Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie komarów, odkomarzanie Warszawa

Jako nieliczni zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem owadów i insektów, nie jesteśmy "sezonową" firmą a nasze usługi są na najwyższym poziomie co potwierdzają liczne certyfikaty i referencje.
Odkomarzaniem - czyli opryskami na komary, kleszcze, meszki, muchy itp. zajmujemy się już kilka lat. Poznaliśmy i testowaliśmy już sporą ilość preparatów, sprawdzaliśmy działanie i czas utrzymywania się chemii na zamgławianych terenach.
Zawsze staramy się aby nasz klient był zadowolony z wykonywanych przez nas usług oraz polecał naszą firmę dalej.
Duża ilość stałych klientów oraz osób które się przypominają co sezon bardzo nas cieszy a nasz zespół co roku ma więcej pracy !
Odkomarzanie to usługa która wykonywana jest przez przeszkolonych pracowników którzy starannie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Wszyscy nasi pracownicy wiedzą jak, kiedy i gdzie się robi zamgławianie oraz jak zabezpieczyć najlepiej teren naszego klienta.
Często wykonujemy zamgławianie na większej przestrzeni niż tylko działka klienta (czasem jest to ściana lasu, kilka drzew przylegających do działki itp.) tylko po to aby stworzyć jak największą barierę dla tych męczących owadów oraz aby nasz klient był zadowolony z rezultatów usługi.
Nasi stali klienci posiadają atrakcyjne rabaty i to nie tylko na usługi odkomarzania. Często zdarza się że do usunięcia jest gniazdo szerszeni lub os, zalało komuś piwnice lub ma elewację czy dach do umycia.
Kompleksowo wykonujemy zlecenia związane z DDD oraz sprzątaniem specjalistycznym.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz współpracy !

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01