Zwalczanie komarów, odkomarzanie Warszawa

Jako nieliczni zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem owadów i insektów, nie jesteśmy "sezonową" firmą a nasze usługi są na najwyższym poziomie co potwierdzają liczne certyfikaty i referencje.
Odkomarzaniem - czyli opryskami na komary, kleszcze, meszki, muchy itp. zajmujemy się już kilka lat. Poznaliśmy i testowaliśmy już sporą ilość preparatów, sprawdzaliśmy działanie i czas utrzymywania się chemii na zamgławianych terenach.
Zawsze staramy się aby nasz klient był zadowolony z wykonywanych przez nas usług oraz polecał naszą firmę dalej.
Duża ilość stałych klientów oraz osób które się przypominają co sezon bardzo nas cieszy a nasz zespół co roku ma więcej pracy !
Odkomarzanie to usługa która wykonywana jest przez przeszkolonych pracowników którzy starannie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Wszyscy nasi pracownicy wiedzą jak, kiedy i gdzie się robi zamgławianie oraz jak zabezpieczyć najlepiej teren naszego klienta.
Często wykonujemy zamgławianie na większej przestrzeni niż tylko działka klienta (czasem jest to ściana lasu, kilka drzew przylegających do działki itp.) tylko po to aby stworzyć jak największą barierę dla tych męczących owadów oraz aby nasz klient był zadowolony z rezultatów usługi.
Nasi stali klienci posiadają atrakcyjne rabaty i to nie tylko na usługi odkomarzania. Często zdarza się że do usunięcia jest gniazdo szerszeni lub os, zalało komuś piwnice lub ma elewację czy dach do umycia.
Kompleksowo wykonujemy zlecenia związane z DDD oraz sprzątaniem specjalistycznym.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz współpracy !

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31