Zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, os i szerszeni

Zamgławianie – Odkomarzanie, zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, meszek, os i szerszeni 

Coraz więcej klientów zaufało naszej firmie i cyklicznie wykonuje zamgławianie na swoich działkach, ogródkach, przed imprezami w plenerze czy nawet w okolicy swoich firm.
Odkomarzanie to skuteczne zwalczanie owadów latających i biegających za pomocą specjalnych maszyn które aplikują preparaty kontaktowe w miejsca bytowania owadów.
Przy zwalczaniu komarów czy meszek należy pamiętać o aplikacji preparatów do wody jeżeli występuje na danym terenie lub bezpośrednio w jego okolicy.
Preparat dodany do wody hamuje rozwój owadów i nie pozwala na przepoczwarzenie się w dorosłego komara czy meszkę przy czym jest bezpieczny dla ryb, ludzi i zwierząt.
Odkomarzanie wykonuje się na dwa sposoby – „zimno” – za pomocą maszyn , opryskiwaczy spalinowych lub „gorąco” za pomocą gęstej mgły wytwarzanej z maszyny akumulatorowo spalinowej.
Metodę odkomarzania wybieramy w zależności od zalesienia terenu oraz jego wielkości.
Nasza firma dysponuje najnowszym, sprawdzonym i markowym sprzętem oraz preparatami które posiadają wszelkie certyfikaty i pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, dzięki czemu wykonujemy nasze usługi profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Przy bardzo dużych terenach lub terenach bardzo zalesionych, bagnistych, aby wszędzie dotrzeć używamy maszyn zamontowanych na pojazdach czterokołowych lub samochodach terenowych.
Komary, meszki, muchy, gzy – po zamgławianiu pozostaje ok. 10% populacji !
Gdy mają Państwo problem z osami lub szerszeniami – prosimy zgłosić się do nas ! Szybko i skutecznie pozbędziemy się problemu.
Wszystkie usługi jakie wykonujemy opisane są na naszej stronie internetowej, lub można wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy.

Ostatnie wpisy

Zbieractwo czyli Syllogomania - opróżnianie i sprzątanie mieszkań

Przewodnik krok po kroku po organizowaniu i opróżnianiu mieszkania

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja

Znaczenie profesjonalnego sprzątania po śmierci: Zapewnienie bezpiecznego i zdezynfekowanego środowiska

Wskazówki krok po kroku dotyczące usuwania skutków zalania: Zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska

W tym artykule przyjrzymy się różnym etapom sprzątania, dezynfekcji i przywracania stanu mieszkania/domu po zalaniu oraz jakie kroki należy podjąć, aby przywrócić normalność.

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01