Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, os i szerszeni

Zamgławianie – Odkomarzanie, zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, meszek, os i szerszeni 

Coraz więcej klientów zaufało naszej firmie i cyklicznie wykonuje zamgławianie na swoich działkach, ogródkach, przed imprezami w plenerze czy nawet w okolicy swoich firm.
Odkomarzanie to skuteczne zwalczanie owadów latających i biegających za pomocą specjalnych maszyn które aplikują preparaty kontaktowe w miejsca bytowania owadów.
Przy zwalczaniu komarów czy meszek należy pamiętać o aplikacji preparatów do wody jeżeli występuje na danym terenie lub bezpośrednio w jego okolicy.
Preparat dodany do wody hamuje rozwój owadów i nie pozwala na przepoczwarzenie się w dorosłego komara czy meszkę przy czym jest bezpieczny dla ryb, ludzi i zwierząt.
Odkomarzanie wykonuje się na dwa sposoby – „zimno” – za pomocą maszyn , opryskiwaczy spalinowych lub „gorąco” za pomocą gęstej mgły wytwarzanej z maszyny akumulatorowo spalinowej.
Metodę odkomarzania wybieramy w zależności od zalesienia terenu oraz jego wielkości.
Nasza firma dysponuje najnowszym, sprawdzonym i markowym sprzętem oraz preparatami które posiadają wszelkie certyfikaty i pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, dzięki czemu wykonujemy nasze usługi profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Przy bardzo dużych terenach lub terenach bardzo zalesionych, bagnistych, aby wszędzie dotrzeć używamy maszyn zamontowanych na pojazdach czterokołowych lub samochodach terenowych.
Komary, meszki, muchy, gzy – po zamgławianiu pozostaje ok. 10% populacji !
Gdy mają Państwo problem z osami lub szerszeniami – prosimy zgłosić się do nas ! Szybko i skutecznie pozbędziemy się problemu.
Wszystkie usługi jakie wykonujemy opisane są na naszej stronie internetowej, lub można wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31