Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, os i szerszeni

Zamgławianie – Odkomarzanie, zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, meszek, os i szerszeni 

Coraz więcej klientów zaufało naszej firmie i cyklicznie wykonuje zamgławianie na swoich działkach, ogródkach, przed imprezami w plenerze czy nawet w okolicy swoich firm.
Odkomarzanie to skuteczne zwalczanie owadów latających i biegających za pomocą specjalnych maszyn które aplikują preparaty kontaktowe w miejsca bytowania owadów.
Przy zwalczaniu komarów czy meszek należy pamiętać o aplikacji preparatów do wody jeżeli występuje na danym terenie lub bezpośrednio w jego okolicy.
Preparat dodany do wody hamuje rozwój owadów i nie pozwala na przepoczwarzenie się w dorosłego komara czy meszkę przy czym jest bezpieczny dla ryb, ludzi i zwierząt.
Odkomarzanie wykonuje się na dwa sposoby – „zimno” – za pomocą maszyn , opryskiwaczy spalinowych lub „gorąco” za pomocą gęstej mgły wytwarzanej z maszyny akumulatorowo spalinowej.
Metodę odkomarzania wybieramy w zależności od zalesienia terenu oraz jego wielkości.
Nasza firma dysponuje najnowszym, sprawdzonym i markowym sprzętem oraz preparatami które posiadają wszelkie certyfikaty i pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, dzięki czemu wykonujemy nasze usługi profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Przy bardzo dużych terenach lub terenach bardzo zalesionych, bagnistych, aby wszędzie dotrzeć używamy maszyn zamontowanych na pojazdach czterokołowych lub samochodach terenowych.
Komary, meszki, muchy, gzy – po zamgławianiu pozostaje ok. 10% populacji !
Gdy mają Państwo problem z osami lub szerszeniami – prosimy zgłosić się do nas ! Szybko i skutecznie pozbędziemy się problemu.
Wszystkie usługi jakie wykonujemy opisane są na naszej stronie internetowej, lub można wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31