Zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, os i szerszeni

Zamgławianie – Odkomarzanie, zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, meszek, os i szerszeni 

Coraz więcej klientów zaufało naszej firmie i cyklicznie wykonuje zamgławianie na swoich działkach, ogródkach, przed imprezami w plenerze czy nawet w okolicy swoich firm.
Odkomarzanie to skuteczne zwalczanie owadów latających i biegających za pomocą specjalnych maszyn które aplikują preparaty kontaktowe w miejsca bytowania owadów.
Przy zwalczaniu komarów czy meszek należy pamiętać o aplikacji preparatów do wody jeżeli występuje na danym terenie lub bezpośrednio w jego okolicy.
Preparat dodany do wody hamuje rozwój owadów i nie pozwala na przepoczwarzenie się w dorosłego komara czy meszkę przy czym jest bezpieczny dla ryb, ludzi i zwierząt.
Odkomarzanie wykonuje się na dwa sposoby – „zimno” – za pomocą maszyn , opryskiwaczy spalinowych lub „gorąco” za pomocą gęstej mgły wytwarzanej z maszyny akumulatorowo spalinowej.
Metodę odkomarzania wybieramy w zależności od zalesienia terenu oraz jego wielkości.
Nasza firma dysponuje najnowszym, sprawdzonym i markowym sprzętem oraz preparatami które posiadają wszelkie certyfikaty i pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, dzięki czemu wykonujemy nasze usługi profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Przy bardzo dużych terenach lub terenach bardzo zalesionych, bagnistych, aby wszędzie dotrzeć używamy maszyn zamontowanych na pojazdach czterokołowych lub samochodach terenowych.
Komary, meszki, muchy, gzy – po zamgławianiu pozostaje ok. 10% populacji !
Gdy mają Państwo problem z osami lub szerszeniami – prosimy zgłosić się do nas ! Szybko i skutecznie pozbędziemy się problemu.
Wszystkie usługi jakie wykonujemy opisane są na naszej stronie internetowej, lub można wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31