Zwalczanie komarów i kleszczy. Odkomarzanie, odkleszczanie.

Odkomarzanie, odkleszczanie czyli zwalczanie komarów i kleszczy za pomocą rozprowadzania preparatów do ich likwidacji wszędzie tam gdzie przebywają – drzewa, krzaki, wysoka trawa.
Preparaty do zwalczania komarów i kleszczy mieszamy w odpowiednich proporcjach z wodą oraz dodatkiem który jest nośnikiem przy zamgławianiu jak i powoduje filtr przeciw zmywaniu chemii w trakcie opadów.
Zabieg zwalczania kleszczy i komarów wykonujemy wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.
Preparaty nanosimy dzięki maszynom do zamgławiania na zimno oraz na gorąco tzw. zimna oraz ciepła mgła.
Maszyny oraz preparaty dobieramy pod kątem danego terenu.
Usługę zwalczania komarów i kleszczy należy powtarzać – w zależności od warunków atmosferycznych oraz ilości owadów na danym terenie – średnio około 3 razy w sezonie.
Efekty odkomarzania widać po kilkunastu minutach.
Zachęcamy wszystkich którzy cenią sobie spokój oraz zdrowie do zwalczania kleszczy i komarów na ogrodach swoich domów, zachęcamy do współpracy domy weselne, przedszkola, szkoły, ośrodki sportu, działkowiczów.
W sezonie letnim zajmujemy się również zwalczaniem os i szerszeni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31