Zwalczanie komarów i kleszczy. Odkomarzanie, odkleszczanie.

Odkomarzanie, odkleszczanie czyli zwalczanie komarów i kleszczy za pomocą rozprowadzania preparatów do ich likwidacji wszędzie tam gdzie przebywają – drzewa, krzaki, wysoka trawa.
Preparaty do zwalczania komarów i kleszczy mieszamy w odpowiednich proporcjach z wodą oraz dodatkiem który jest nośnikiem przy zamgławianiu jak i powoduje filtr przeciw zmywaniu chemii w trakcie opadów.
Zabieg zwalczania kleszczy i komarów wykonujemy wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.
Preparaty nanosimy dzięki maszynom do zamgławiania na zimno oraz na gorąco tzw. zimna oraz ciepła mgła.
Maszyny oraz preparaty dobieramy pod kątem danego terenu.
Usługę zwalczania komarów i kleszczy należy powtarzać – w zależności od warunków atmosferycznych oraz ilości owadów na danym terenie – średnio około 3 razy w sezonie.
Efekty odkomarzania widać po kilkunastu minutach.
Zachęcamy wszystkich którzy cenią sobie spokój oraz zdrowie do zwalczania kleszczy i komarów na ogrodach swoich domów, zachęcamy do współpracy domy weselne, przedszkola, szkoły, ośrodki sportu, działkowiczów.
W sezonie letnim zajmujemy się również zwalczaniem os i szerszeni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31