Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie komarów i kleszczy. Odkomarzanie, odkleszczanie.

Odkomarzanie, odkleszczanie czyli zwalczanie komarów i kleszczy za pomocą rozprowadzania preparatów do ich likwidacji wszędzie tam gdzie przebywają – drzewa, krzaki, wysoka trawa.
Preparaty do zwalczania komarów i kleszczy mieszamy w odpowiednich proporcjach z wodą oraz dodatkiem który jest nośnikiem przy zamgławianiu jak i powoduje filtr przeciw zmywaniu chemii w trakcie opadów.
Zabieg zwalczania kleszczy i komarów wykonujemy wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.
Preparaty nanosimy dzięki maszynom do zamgławiania na zimno oraz na gorąco tzw. zimna oraz ciepła mgła.
Maszyny oraz preparaty dobieramy pod kątem danego terenu.
Usługę zwalczania komarów i kleszczy należy powtarzać – w zależności od warunków atmosferycznych oraz ilości owadów na danym terenie – średnio około 3 razy w sezonie.
Efekty odkomarzania widać po kilkunastu minutach.
Zachęcamy wszystkich którzy cenią sobie spokój oraz zdrowie do zwalczania kleszczy i komarów na ogrodach swoich domów, zachęcamy do współpracy domy weselne, przedszkola, szkoły, ośrodki sportu, działkowiczów.
W sezonie letnim zajmujemy się również zwalczaniem os i szerszeni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31