Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie kleszczy, komarów, meszek, much Woj.Mazowieckie

Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem kleszczy, komarów, much itp. na terenach zielonych - działki, hotele, pensjonaty, parki, osiedla, restauracje.
Za pomocą profesjonalnych maszyn nakładamy na roślinność profesjonalne preparaty zwalczające komary, niebezpieczne kleszcze, muchy, gzy itp.
Ilość komarów, kleszczy czy much możemy zredukować do minimum. Wszelkie preparaty oraz środki zwiększające wodoodporność chemii nakładamy maszynami spalinowymi, elektrycznymi na wszelką roślinność w ogrodzie.
Komar, kleszcz, mucha po kontakcie z chemią umiera przez co ilość w/w owadów na danym terenie zmniejszamy do minimum.
Kleszcze przenoszą różne niebezpieczne choroby, powodują zapalenie opon mózgowych, boleriozę.
Komary potrafią zepsuć wypoczynek na świeżym powietrzu.
Już dziś jest sposób na bezpieczne i skuteczne pozbycie się ich z wszelkich ogrodów, parków, działek itp.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31