Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zamgławianie-opryski na komary,muchy,meszki,kleszcze, osy i szerszenie

Odkomarzanie, opryski na komary, zwalczanie komarów, likwidacja komarów, zamgławianie…jak byśmy tego nie nazwali chodzi o pomoc przy redukcji występowania tych i innych latających owadów na naszych działkach, osiedlach, ośrodkach wypoczynkowych.

Dzięki naszej firmie profesjonalnie pomożemy Państwu w walce z uciążliwymi oraz niebezpiecznymi owadami. Zwalczamy nie tylko komary lecz także skutecznie pozbędziemy się meszek, kleszczy, much, gzów, os i szerszeni.

Posiadamy bardzo pozytywną opinię na polskim rynku a od kilku lat współpracujemy z firmami na terenie całej europy gdzie cieszymy się powodzeniem i dobrą opinią.

Używamy tylko sprawdzonych, profesjonalnych preparatów dopuszczonych do stosowania na terenie naszego kraju, posiadających pozytywne opinie ministra zdrowia oraz posiadających liczne certyfikaty i pozwolenia.

Używamy tylko najlepszego, sprawdzonego sprzętu do każdej powierzonej nam pracy a nasza kadra pracownicza jest odpowiednio przeszkolona i rzetelnie wykonuje swoją pracę.

Naszym celem jest zadowolenie klienta oraz jak najlepsza pomoc przy zwalczaniu owadów, insektów oraz przy innych pracach specjalistycznych którymi się zajmujemy.

Kompleksowa obsługa klienta oraz szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji.

Między innymi zajmujemy się : zwalczaniem owadów, insektów, deratyzacją, dezynfekcją, odkomarzaniem, sprzątaniem specjalistycznym, zabezpieczaniem budynków przed ptactwem oraz sprzątanie po nich, usuwaniem graffiti, likwidacją zapachów… Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub bezpośrednio do kontaktu z nami!

 

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31