Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zalanie, remont, zgon, eksmisja - nasza firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją

Nasza firma to profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, sprzątania specjalistycznego np. po zalaniu, remoncie, bytowaniu gołebi lub eksmisji - zaniedbaniu.

Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw, lokali użytkowych oraz obiektów publicznych.
Jesteśmy wiodącą firmą na naszym rynku w dziedzinie sprzątania oraz sprzątania specjalistycznego jak i zabezpieczania obiektów przed ptactwem - siatki, kolce, żele odstraszające.

Wszystkie usługi jakie wykonujemy poprzedzamy wizją lokalną obiektu a wszelkie zlecenia traktujemy indywidualnie.
Sprzątamy i zabezpieczamy duże jak i małe obiekty - nawet prywatne tarasy i balkony po strychy, garaże, piwnice, mieszkania i hale przemysłowe.

Opiszemy przykładowe zlecenie jakie ostatnio wykonaliśmy dla firmy z Warszawy.
Dostaliśmy zapytanie od firmy o koszt usługi sprzątania garaży oraz możliwości przewozu gabarytów do innego oddziału w Krakowie.
Następnego dnia umówiliśmy się na wizję lokalną obiektu, oraz przygotowaliśmy ofertę którą wybrano do wykonania w/w zlecenia.
Prace zaczęto od podstawienia kontenerów na odpady, wyrzuceniu wskazanych rzeczy a następnie zapakowanie gabarytów na samochód dostawczy który przewiózł przedmioty do innej siedziby.
Garaże zostały wyczyszczone, umyte oraz odświeżone dzięki dezynfekcji ozonowaniu które zostało wykonane na koniec pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz kontaktu z nami.

#sprzątanie #sprzątanie po zalaniu Warszawa #sprzątanie po gołębiach Warszawa #sprzątanie po zgonie #sprzątanie po eksmisji #transport rzeczy #przeprowadzki

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31