Zalanie, remont, zgon, eksmisja - nasza firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją

Nasza firma to profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, sprzątania specjalistycznego np. po zalaniu, remoncie, bytowaniu gołebi lub eksmisji - zaniedbaniu.

Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw, lokali użytkowych oraz obiektów publicznych.
Jesteśmy wiodącą firmą na naszym rynku w dziedzinie sprzątania oraz sprzątania specjalistycznego jak i zabezpieczania obiektów przed ptactwem - siatki, kolce, żele odstraszające.

Wszystkie usługi jakie wykonujemy poprzedzamy wizją lokalną obiektu a wszelkie zlecenia traktujemy indywidualnie.
Sprzątamy i zabezpieczamy duże jak i małe obiekty - nawet prywatne tarasy i balkony po strychy, garaże, piwnice, mieszkania i hale przemysłowe.

Opiszemy przykładowe zlecenie jakie ostatnio wykonaliśmy dla firmy z Warszawy.
Dostaliśmy zapytanie od firmy o koszt usługi sprzątania garaży oraz możliwości przewozu gabarytów do innego oddziału w Krakowie.
Następnego dnia umówiliśmy się na wizję lokalną obiektu, oraz przygotowaliśmy ofertę którą wybrano do wykonania w/w zlecenia.
Prace zaczęto od podstawienia kontenerów na odpady, wyrzuceniu wskazanych rzeczy a następnie zapakowanie gabarytów na samochód dostawczy który przewiózł przedmioty do innej siedziby.
Garaże zostały wyczyszczone, umyte oraz odświeżone dzięki dezynfekcji ozonowaniu które zostało wykonane na koniec pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz kontaktu z nami.

#sprzątanie #sprzątanie po zalaniu Warszawa #sprzątanie po gołębiach Warszawa #sprzątanie po zgonie #sprzątanie po eksmisji #transport rzeczy #przeprowadzki

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31