Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usuwanie graffiti w Warszawie i okolicach, usługi mycia elewacji oraz dachów

Mycie elewacji, kostki brukowej, usuwanie graffiti, mycie zsypów

 

Nasza firma oferuje Państwu usługi z zakresu sprzątania po zalaniu, doczyszczania podłóg, kostki, murów oraz elewacji budynków.

Pomożemy Państwu usunąć graffiti oraz możemy zabezpieczyć powierzchnie przed ponownym pomalowaniem.

Kolejną z naszych usług jest czyszczenie leja zsypowego metodą hydrodynamiczną, mycie komory zsypowej oraz dezynfekcji i dezynsekcji tych pomieszczeń.

Wykonujemy również malowanie szuflad zsypowych, wymieniamy uszczelki, myjemy kosze na odpady i kontenery.

Zalane balkony, tarasy, murki przy garażu, fasady, donice, meble ogrodowe wszystko to pomożemy wyczyścić przez co podnosimy standard obiektu oraz przywracamy blask starym lub zaniedbanym elementom obiektu lub wyposażeniu.

Oferujemy również mycie dachów, czyszczenie parapetów i elewacji z ptasich odchodów, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem.

Specjalizujemy się w sprzątaniu strychów, poddaszy po gołębiach. W skład takiej usługi wchodzi : wstępna dezynfekcja oraz dezynsekcja, sprzątanie i wywóz odchodów, gniazd, martwych ptaków, podstawienie kontenerów na odpady, wynoszenie i utylizacja śmieci, gabarytów, mycie elementów strychu, zabezpieczanie przejść gołębi, zabezpieczanie obiektu przed siadaniem ptaków, dezynfekcja i dezynsekcja końcowa, ozonowanie – likwidacja zapachów oraz dezynfekcja powietrza i pomieszczeń.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych firm dostępną na stronach internetowych.

 

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01