Usuwanie graffiti w Warszawie i okolicach, usługi mycia elewacji oraz dachów

Mycie elewacji, kostki brukowej, usuwanie graffiti, mycie zsypów

 

Nasza firma oferuje Państwu usługi z zakresu sprzątania po zalaniu, doczyszczania podłóg, kostki, murów oraz elewacji budynków.

Pomożemy Państwu usunąć graffiti oraz możemy zabezpieczyć powierzchnie przed ponownym pomalowaniem.

Kolejną z naszych usług jest czyszczenie leja zsypowego metodą hydrodynamiczną, mycie komory zsypowej oraz dezynfekcji i dezynsekcji tych pomieszczeń.

Wykonujemy również malowanie szuflad zsypowych, wymieniamy uszczelki, myjemy kosze na odpady i kontenery.

Zalane balkony, tarasy, murki przy garażu, fasady, donice, meble ogrodowe wszystko to pomożemy wyczyścić przez co podnosimy standard obiektu oraz przywracamy blask starym lub zaniedbanym elementom obiektu lub wyposażeniu.

Oferujemy również mycie dachów, czyszczenie parapetów i elewacji z ptasich odchodów, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem.

Specjalizujemy się w sprzątaniu strychów, poddaszy po gołębiach. W skład takiej usługi wchodzi : wstępna dezynfekcja oraz dezynsekcja, sprzątanie i wywóz odchodów, gniazd, martwych ptaków, podstawienie kontenerów na odpady, wynoszenie i utylizacja śmieci, gabarytów, mycie elementów strychu, zabezpieczanie przejść gołębi, zabezpieczanie obiektu przed siadaniem ptaków, dezynfekcja i dezynsekcja końcowa, ozonowanie – likwidacja zapachów oraz dezynfekcja powietrza i pomieszczeń.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych firm dostępną na stronach internetowych.

 

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31