Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usuwanie graffiti w Warszawie i okolicach, usługi mycia elewacji oraz dachów

Mycie elewacji, kostki brukowej, usuwanie graffiti, mycie zsypów

 

Nasza firma oferuje Państwu usługi z zakresu sprzątania po zalaniu, doczyszczania podłóg, kostki, murów oraz elewacji budynków.

Pomożemy Państwu usunąć graffiti oraz możemy zabezpieczyć powierzchnie przed ponownym pomalowaniem.

Kolejną z naszych usług jest czyszczenie leja zsypowego metodą hydrodynamiczną, mycie komory zsypowej oraz dezynfekcji i dezynsekcji tych pomieszczeń.

Wykonujemy również malowanie szuflad zsypowych, wymieniamy uszczelki, myjemy kosze na odpady i kontenery.

Zalane balkony, tarasy, murki przy garażu, fasady, donice, meble ogrodowe wszystko to pomożemy wyczyścić przez co podnosimy standard obiektu oraz przywracamy blask starym lub zaniedbanym elementom obiektu lub wyposażeniu.

Oferujemy również mycie dachów, czyszczenie parapetów i elewacji z ptasich odchodów, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem.

Specjalizujemy się w sprzątaniu strychów, poddaszy po gołębiach. W skład takiej usługi wchodzi : wstępna dezynfekcja oraz dezynsekcja, sprzątanie i wywóz odchodów, gniazd, martwych ptaków, podstawienie kontenerów na odpady, wynoszenie i utylizacja śmieci, gabarytów, mycie elementów strychu, zabezpieczanie przejść gołębi, zabezpieczanie obiektu przed siadaniem ptaków, dezynfekcja i dezynsekcja końcowa, ozonowanie – likwidacja zapachów oraz dezynfekcja powietrza i pomieszczeń.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych firm dostępną na stronach internetowych.

 

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31