Usuwanie graffiti, mycie elewacji oraz sprzątanie specjalistyczne i usługi DDD

Usuwanie graffiti, mycie elewacji, sprzątanie specjalistyczne, usługi DDD

 

Nasza firma oferuje Państwu pełen zakres usług z zakresu sprzątania, sprzątania specjalistycznego oraz usług DDD czyli dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji.
Usuwamy wszechobecne graffiti, zabezpieczamy przed ponownym pomalowaniem warstwą preparatów które pozwalają na łatwe, szybkie usuwanie farby co znacznie skraca czas usługi i koszty z nią związane.

Mycie starej, zabrudzonej elewacji, szyb czy posadzki to dla nas codzienność.

Sprzątamy po gołębiach, sprzątamy strychy, poddasza, zajmujemy się wywozem i utylizacją ptasich odchodów oraz zniszczonych przez nie rzeczy, dezynfekujemy pomieszczenia oraz zabezpieczamy obiekty przed gołębiami.

Zajmujemy się wywozem gabarytów oraz utylizacją.

Sprzątanie po zalaniu „od a do z” – wypompowanie wody, szlamu, umycie posadzki i innych zabrudzonych elementów, dezynfekcja pomieszczeń, wywóz i utylizacja zniszczonych rzeczy, czyszczenie odpływów.

Dezynsekcja – zwalczanie owadów i insektów, monitoring w lokalach gastronomicznych, zakładamy książki kontroli szkodników.

Deratyzacja – zwalczanie szkodników takich jak myszy i szczury we wszystkich typach obiektów, prowadzimy  monitoring oraz książki kontroli szkodników.

Dezynfekcja – odkażanie pomieszczeń, sprzętu, likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz roztoczy. Do dezynfekcji używamy również ozonu co nazywamy ozonowaniem (duże stężenie ozonu przez dany czas)

W okresie letnim zajmujemy się zamgławianiem czyli tzw. Odkomarzaniem. – usługa ma na celu aplikację preparatów na roślinności i innych miejscach bytowania owadów.

Stosujemy również preparaty hamujące rozwój larw komarów i meszek w wodzie co nie pozwala na powstawanie nowych, dorosłych owadów przez co znacznie zmniejsza ich ilość.

Dzięki zamgławianiu likwidujemy komary, meszki, kleszcze, muchy i gzy.

Zajmujemy się również likwidacją gniazd os i szerszeni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zbieractwo czyli Syllogomania - opróżnianie i sprzątanie mieszkań

Przewodnik krok po kroku po organizowaniu i opróżnianiu mieszkania

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja

Znaczenie profesjonalnego sprzątania po śmierci: Zapewnienie bezpiecznego i zdezynfekowanego środowiska

Wskazówki krok po kroku dotyczące usuwania skutków zalania: Zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska

W tym artykule przyjrzymy się różnym etapom sprzątania, dezynfekcji i przywracania stanu mieszkania/domu po zalaniu oraz jakie kroki należy podjąć, aby przywrócić normalność.

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01