Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usuwanie graffiti, mycie elewacji oraz sprzątanie specjalistyczne i usługi DDD

Usuwanie graffiti, mycie elewacji, sprzątanie specjalistyczne, usługi DDD

 

Nasza firma oferuje Państwu pełen zakres usług z zakresu sprzątania, sprzątania specjalistycznego oraz usług DDD czyli dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji.
Usuwamy wszechobecne graffiti, zabezpieczamy przed ponownym pomalowaniem warstwą preparatów które pozwalają na łatwe, szybkie usuwanie farby co znacznie skraca czas usługi i koszty z nią związane.

Mycie starej, zabrudzonej elewacji, szyb czy posadzki to dla nas codzienność.

Sprzątamy po gołębiach, sprzątamy strychy, poddasza, zajmujemy się wywozem i utylizacją ptasich odchodów oraz zniszczonych przez nie rzeczy, dezynfekujemy pomieszczenia oraz zabezpieczamy obiekty przed gołębiami.

Zajmujemy się wywozem gabarytów oraz utylizacją.

Sprzątanie po zalaniu „od a do z” – wypompowanie wody, szlamu, umycie posadzki i innych zabrudzonych elementów, dezynfekcja pomieszczeń, wywóz i utylizacja zniszczonych rzeczy, czyszczenie odpływów.

Dezynsekcja – zwalczanie owadów i insektów, monitoring w lokalach gastronomicznych, zakładamy książki kontroli szkodników.

Deratyzacja – zwalczanie szkodników takich jak myszy i szczury we wszystkich typach obiektów, prowadzimy  monitoring oraz książki kontroli szkodników.

Dezynfekcja – odkażanie pomieszczeń, sprzętu, likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz roztoczy. Do dezynfekcji używamy również ozonu co nazywamy ozonowaniem (duże stężenie ozonu przez dany czas)

W okresie letnim zajmujemy się zamgławianiem czyli tzw. Odkomarzaniem. – usługa ma na celu aplikację preparatów na roślinności i innych miejscach bytowania owadów.

Stosujemy również preparaty hamujące rozwój larw komarów i meszek w wodzie co nie pozwala na powstawanie nowych, dorosłych owadów przez co znacznie zmniejsza ich ilość.

Dzięki zamgławianiu likwidujemy komary, meszki, kleszcze, muchy i gzy.

Zajmujemy się również likwidacją gniazd os i szerszeni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31