Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usuwanie graffiti, mycie dachów i elewacji, sprzątanie po zalaniu lub pożarze Warszawa

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem specjalistycznym a między innymi usuwaniem graffiti i zabezpieczaniem przed ponownym pomalowaniem, myciem dachów i elewacji oraz kostki i bruku, sprzątamy po zgonach, zalaniu lub pożarze jak i po remoncie czy bytowaniu gołębi.
Wykonujemy nasze usługi kompleksowo np. przy zalaniu obiektu zajmujemy się wypompowaniem wody, wyniesieniem zniszczonych gabarytów oraz ich utylizacją, dezynfekcją pomieszczeń, doczyszczeniem zabrudzonych powierzchni a kończymy na osuszaniu oraz końcowej dezynfekcji i likwidacji zapachów.
Pomagamy przy przywracaniu obiektom dawnego blasku - począwszy od mycia okien do mycia dachu, wyczyszczenia kostki brukowej oraz elewacji.
Zabezpieczamy również obiekty przed ptactwem jak i sprzątamy po bytowaniu gołębi na zewnątrz i wewnątrz obiektów (np.sprzątanie strychów, poddaszy) - czyszczenie dachów, rynien, parapetów z ptasich odchodów.
Mamy zaszczyt zaoferować również sprzątanie tzw. po budowlane, sprzątanie po remoncie itp.
Nasza firma posiada wszelkie certyfikaty i pozwolenia branżowe również w zakresie dezynfekcji - bardzo ważny czynnik przy sprzątaniu po zgonie, likwidujemy również zapachy, współpracujemy z kilkoma zakładami pogrzebowymi.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31