Usuwanie graffiti, mycie dachów i elewacji, sprzątanie po zalaniu lub pożarze Warszawa

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem specjalistycznym a między innymi usuwaniem graffiti i zabezpieczaniem przed ponownym pomalowaniem, myciem dachów i elewacji oraz kostki i bruku, sprzątamy po zgonach, zalaniu lub pożarze jak i po remoncie czy bytowaniu gołębi.
Wykonujemy nasze usługi kompleksowo np. przy zalaniu obiektu zajmujemy się wypompowaniem wody, wyniesieniem zniszczonych gabarytów oraz ich utylizacją, dezynfekcją pomieszczeń, doczyszczeniem zabrudzonych powierzchni a kończymy na osuszaniu oraz końcowej dezynfekcji i likwidacji zapachów.
Pomagamy przy przywracaniu obiektom dawnego blasku - począwszy od mycia okien do mycia dachu, wyczyszczenia kostki brukowej oraz elewacji.
Zabezpieczamy również obiekty przed ptactwem jak i sprzątamy po bytowaniu gołębi na zewnątrz i wewnątrz obiektów (np.sprzątanie strychów, poddaszy) - czyszczenie dachów, rynien, parapetów z ptasich odchodów.
Mamy zaszczyt zaoferować również sprzątanie tzw. po budowlane, sprzątanie po remoncie itp.
Nasza firma posiada wszelkie certyfikaty i pozwolenia branżowe również w zakresie dezynfekcji - bardzo ważny czynnik przy sprzątaniu po zgonie, likwidujemy również zapachy, współpracujemy z kilkoma zakładami pogrzebowymi.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31