Usuwanie graffiti, mycie dachów i elewacji, sprzątanie po zalaniu lub pożarze Warszawa

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem specjalistycznym a między innymi usuwaniem graffiti i zabezpieczaniem przed ponownym pomalowaniem, myciem dachów i elewacji oraz kostki i bruku, sprzątamy po zgonach, zalaniu lub pożarze jak i po remoncie czy bytowaniu gołębi.
Wykonujemy nasze usługi kompleksowo np. przy zalaniu obiektu zajmujemy się wypompowaniem wody, wyniesieniem zniszczonych gabarytów oraz ich utylizacją, dezynfekcją pomieszczeń, doczyszczeniem zabrudzonych powierzchni a kończymy na osuszaniu oraz końcowej dezynfekcji i likwidacji zapachów.
Pomagamy przy przywracaniu obiektom dawnego blasku - począwszy od mycia okien do mycia dachu, wyczyszczenia kostki brukowej oraz elewacji.
Zabezpieczamy również obiekty przed ptactwem jak i sprzątamy po bytowaniu gołębi na zewnątrz i wewnątrz obiektów (np.sprzątanie strychów, poddaszy) - czyszczenie dachów, rynien, parapetów z ptasich odchodów.
Mamy zaszczyt zaoferować również sprzątanie tzw. po budowlane, sprzątanie po remoncie itp.
Nasza firma posiada wszelkie certyfikaty i pozwolenia branżowe również w zakresie dezynfekcji - bardzo ważny czynnik przy sprzątaniu po zgonie, likwidujemy również zapachy, współpracujemy z kilkoma zakładami pogrzebowymi.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ostatnie wpisy

Zbieractwo czyli Syllogomania - opróżnianie i sprzątanie mieszkań

Przewodnik krok po kroku po organizowaniu i opróżnianiu mieszkania

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja

Znaczenie profesjonalnego sprzątania po śmierci: Zapewnienie bezpiecznego i zdezynfekowanego środowiska

Wskazówki krok po kroku dotyczące usuwania skutków zalania: Zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska

W tym artykule przyjrzymy się różnym etapom sprzątania, dezynfekcji i przywracania stanu mieszkania/domu po zalaniu oraz jakie kroki należy podjąć, aby przywrócić normalność.

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01