Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usługi sprzątające, usuwanie graffiti, mycie elewacji, sprzątanie strychów

Czyszczenie graffiti, farby, zabezpieczanie przed graffiti i warunkami atmosferycznymi

Firma Basma zajmuje się czyszczeniem i zabezpieczaniem wszelkich powierzchni przed graffiti.
Do naszych Klientów należą prywatni odbiorcy, spółki, administracje, zarządcy, instytucje państwowe, właściciele hal i magazynów na terenie całej Polski.
Pozbywamy się graffiti przy pomocy chemii która zostaje naniesiona na zdewastowany fragment elewacji, wnika w strukturę farby,  a następnie przy pomocy myjek ciśnieniowych oraz odpowiednich dysz zostaje usunięte.
Proponujemy Państwu również usługi związane z zabezpieczaniem powierzchni przed pomalowaniem, co pozwala nam na umycie zabezpieczonej elewacji – umycie zabezpieczonego obiektu jest dużo prostsze, mniej pracochłonne i dużo tańsze więc lepiej jest zabezpieczyć powierzchnię niż usuwać graffiti z nie zabezpieczonej.
Usunięcie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej jest mniej efektowne, dużo droższe oraz pracochłonne lecz to również zależy od materiału z jakiego mamy usunąć niechciane malunki.
Zabezpieczenie powierzchni jest bezpieczne, nie zmienia wyglądu elewacji i w porównaniu do kosztów usuwania graffiti z nie zabezpieczonej powierzchni jest dużo bardziej opłacalne.
Przy powstawaniu nowych obiektów lub po ich remoncie warto pamiętać o ich zabezpieczeniu przed pomalowaniem. Nie tylko zabezpieczymy powierzchnię przed graffiti ale również dużo łatwiej usuniemy brud spowodowany naturalnym się osadzaniem kurzu i pyłu, zacieków czy nawet ptasich odchodów.
Pamiętajmy iż czysta elewacja wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, dzielnicy no i oczywiście miast.
Nasza firma używa bezpiecznych, ekologicznych środków do usuwania graffiti.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01