Usługi sprzątające, usuwanie graffiti, mycie elewacji, sprzątanie strychów

Czyszczenie graffiti, farby, zabezpieczanie przed graffiti i warunkami atmosferycznymi

Firma Basma zajmuje się czyszczeniem i zabezpieczaniem wszelkich powierzchni przed graffiti.
Do naszych Klientów należą prywatni odbiorcy, spółki, administracje, zarządcy, instytucje państwowe, właściciele hal i magazynów na terenie całej Polski.
Pozbywamy się graffiti przy pomocy chemii która zostaje naniesiona na zdewastowany fragment elewacji, wnika w strukturę farby,  a następnie przy pomocy myjek ciśnieniowych oraz odpowiednich dysz zostaje usunięte.
Proponujemy Państwu również usługi związane z zabezpieczaniem powierzchni przed pomalowaniem, co pozwala nam na umycie zabezpieczonej elewacji – umycie zabezpieczonego obiektu jest dużo prostsze, mniej pracochłonne i dużo tańsze więc lepiej jest zabezpieczyć powierzchnię niż usuwać graffiti z nie zabezpieczonej.
Usunięcie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej jest mniej efektowne, dużo droższe oraz pracochłonne lecz to również zależy od materiału z jakiego mamy usunąć niechciane malunki.
Zabezpieczenie powierzchni jest bezpieczne, nie zmienia wyglądu elewacji i w porównaniu do kosztów usuwania graffiti z nie zabezpieczonej powierzchni jest dużo bardziej opłacalne.
Przy powstawaniu nowych obiektów lub po ich remoncie warto pamiętać o ich zabezpieczeniu przed pomalowaniem. Nie tylko zabezpieczymy powierzchnię przed graffiti ale również dużo łatwiej usuniemy brud spowodowany naturalnym się osadzaniem kurzu i pyłu, zacieków czy nawet ptasich odchodów.
Pamiętajmy iż czysta elewacja wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, dzielnicy no i oczywiście miast.
Nasza firma używa bezpiecznych, ekologicznych środków do usuwania graffiti.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31