Usługi odkomarzania, usuwania graffiti, mycia dachów i elewacji oraz usuwanie gniazd os i szerszeni Warszawa i okolice

Jest początek sezonu letniego więc zaczynamy myśleć o odpoczynku na świeżym powietrzu, w ogrodzie lub w ośrodkach wypoczynkowych... i jak co roku wszyscy mamy problem z uciążliwymi owadami - komary, meszki, muchy, gzy lub osy i szerszenie.
Nasza firma już od kilkunastu lat zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją a w okresie letnim prawie codziennie przy sprzyjającej pogodzie wykonujemy odkomarzanie, zatruwamy lub przenosimy gniazda os, szerszeni, sprzątamy po gołębiach, czyścimy dachy i elewację, usuwamy graffiti oraz czyścimy kostkę brukową itp.
W zeszłym miesiącu przyjęliśmy zgłoszenie - odkomarzanie osiedla pod Warszawą w okolicach Piaseczna.
Osiedle domków jednorodzinnych otulone bogatą roślinnością oraz kanałkiem... piękne miejsce lecz idealne również dla bytowania komarów i innych owadów.
Cała akcja zwalczania komarów i zabezpieczania osiedla trwała około 4h., kilku naszych pracowników, maszyny do zamgławiania na zimno i gorąco oraz rozprowadzanie larwicydu - preparaty naturalne które mają za zadanie hamować rozwój komarów i much w wodzie.
Kolejnym większym zleceniem było czyszczenie dachów domków jednorodzinnych metodą ciśnieniową w Łomiankach pod warszawą.
Domki te były idealne do przebywania gołębi, posiadały nachodzące na siebie zadaszenia z dwóch skośnych daszków gdzie przesiadywały gołębie, znosiły materiały na gniazda i oczywiście brudziły z dachu na parapety, kostkę przed wejściem do domu itp. Po wyczyszczeniu dachu i wszystkich innych zabrudzonych powierzchni zabezpieczono mało widoczną siatką oraz kolcami przestrzenie które sobie upodobały ptaki.

Osy i szerszenie to niebezpieczne owady, szczególnie dla dzieci i osób starszych oraz ludzi z alergią.

Codziennie dostajemy wezwania do miejsc gdzie owe owady upodobały sobie jakiś domek, strych, poddasze itp.
Czasem gniazdo jest na widoku i można je zdjąć, czasem zaś jest schowane w elewacji i trzeba takie miejsce zatruć, zabezpieczyć.
Usługa jest wykonywana szybko i profesjonalnie przez wyspecjalizowane osoby.

W weekend byliśmy umówieni z naszymi stałymi klientami - hotel w centrum Warszawy i jak zwykle ktoś postanowił "upiększyć" elewację hotelu tzw. graffiti.

Na szczęście po ostatnim usuwaniu graffiti z elewacji hotelu została ona dodatkowo zabezpieczona specjalnymi preparatami i teraz ta usługa trwa 1/4 normalnego czasu i ceny w porównaniu do usuwania graffiti z niezabezpieczonej powierzchni.

 

Zapewniamy szybki dojazd ekipy DDD oraz atrakcyjne ceny na pozostałe nasze usługi

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31