Usługi odkomarzania, usuwania graffiti, mycia dachów i elewacji oraz usuwanie gniazd os i szerszeni Warszawa i okolice

Jest początek sezonu letniego więc zaczynamy myśleć o odpoczynku na świeżym powietrzu, w ogrodzie lub w ośrodkach wypoczynkowych... i jak co roku wszyscy mamy problem z uciążliwymi owadami - komary, meszki, muchy, gzy lub osy i szerszenie.
Nasza firma już od kilkunastu lat zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją a w okresie letnim prawie codziennie przy sprzyjającej pogodzie wykonujemy odkomarzanie, zatruwamy lub przenosimy gniazda os, szerszeni, sprzątamy po gołębiach, czyścimy dachy i elewację, usuwamy graffiti oraz czyścimy kostkę brukową itp.
W zeszłym miesiącu przyjęliśmy zgłoszenie - odkomarzanie osiedla pod Warszawą w okolicach Piaseczna.
Osiedle domków jednorodzinnych otulone bogatą roślinnością oraz kanałkiem... piękne miejsce lecz idealne również dla bytowania komarów i innych owadów.
Cała akcja zwalczania komarów i zabezpieczania osiedla trwała około 4h., kilku naszych pracowników, maszyny do zamgławiania na zimno i gorąco oraz rozprowadzanie larwicydu - preparaty naturalne które mają za zadanie hamować rozwój komarów i much w wodzie.
Kolejnym większym zleceniem było czyszczenie dachów domków jednorodzinnych metodą ciśnieniową w Łomiankach pod warszawą.
Domki te były idealne do przebywania gołębi, posiadały nachodzące na siebie zadaszenia z dwóch skośnych daszków gdzie przesiadywały gołębie, znosiły materiały na gniazda i oczywiście brudziły z dachu na parapety, kostkę przed wejściem do domu itp. Po wyczyszczeniu dachu i wszystkich innych zabrudzonych powierzchni zabezpieczono mało widoczną siatką oraz kolcami przestrzenie które sobie upodobały ptaki.

Osy i szerszenie to niebezpieczne owady, szczególnie dla dzieci i osób starszych oraz ludzi z alergią.

Codziennie dostajemy wezwania do miejsc gdzie owe owady upodobały sobie jakiś domek, strych, poddasze itp.
Czasem gniazdo jest na widoku i można je zdjąć, czasem zaś jest schowane w elewacji i trzeba takie miejsce zatruć, zabezpieczyć.
Usługa jest wykonywana szybko i profesjonalnie przez wyspecjalizowane osoby.

W weekend byliśmy umówieni z naszymi stałymi klientami - hotel w centrum Warszawy i jak zwykle ktoś postanowił "upiększyć" elewację hotelu tzw. graffiti.

Na szczęście po ostatnim usuwaniu graffiti z elewacji hotelu została ona dodatkowo zabezpieczona specjalnymi preparatami i teraz ta usługa trwa 1/4 normalnego czasu i ceny w porównaniu do usuwania graffiti z niezabezpieczonej powierzchni.

 

Zapewniamy szybki dojazd ekipy DDD oraz atrakcyjne ceny na pozostałe nasze usługi

Ostatnie wpisy

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zmarłym

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania i dezynfekcji miejsc gdzie doszło do zgonu. Opróżniamy mieszkania, wykonujemy kompleksowo dezynfekcję łącznie z ozonowaniem, odkażamy i utylizujemy skażone rzeczy. 12 lat doświadczenia w...

Sprzątanie i dezynfekcja balkonu po gołebiach Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania, dezynfekcji i zabezpieczania balkonów w Warszawie po bytowaniu gołębi. Nasza firma zajmuje się sprzataniem specjalistycznym a m.in. sprzątaniem balkonów, strychów, poddaszy...

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.

Sprzątanie po zgonie, cała Polska 24h/7 to usługa jaką oferujemy. Sprzątamy po zmarłym w mieszkaniu, utylizujemy skażone rzeczy, pozbywamy się wirusów, bakterii i zapachów. Basma-DDD to gwarancja kompleksowej, dobrze wykonanej usługi....

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31