Sprzątanie, usuwanie graffiti oraz mycie elewacji, dachów i kostki brukowej

Oferujemy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego jak i dezynfekcji po zalaniu, bytowaniu gołębi oraz mycia dachów, elewacji, usuwanie graffiti AGS system.

W sezonie letnim nasza firma zajmuje się usuwaniem graffiti, doczyszczaniem dachów i elewacji itp. oraz całorocznie zadaniami z zakresu sprzątania po gołębiach - strychy, poddasza, balkony oraz sprzątanie po zalaniu, zaniedbaniu, sprzątanie po zmarłym oraz dezynsekcją dezynfekcją deratyzacją i ozonowaniem, likwidacją zapachów.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm, restauracji, obiektów prywatnych jak i Państwowych.

Nasze usługi wykonujemy sumiennie oraz starannie a pracujemy na najlepszym sprzęcie, preparatach i maszynach.

Wykonujemy wszelkie prace porządkowe, również na wysokości, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, zabezpieczamy powierzchnie przed graffiti, usuwamy naklejki, reklamy, oferujemy mycie kostki i betonu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która dostępna jest na naszej stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31