Sprzątanie, usuwanie graffiti oraz mycie elewacji, dachów i kostki brukowej

Oferujemy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego jak i dezynfekcji po zalaniu, bytowaniu gołębi oraz mycia dachów, elewacji, usuwanie graffiti AGS system.

W sezonie letnim nasza firma zajmuje się usuwaniem graffiti, doczyszczaniem dachów i elewacji itp. oraz całorocznie zadaniami z zakresu sprzątania po gołębiach - strychy, poddasza, balkony oraz sprzątanie po zalaniu, zaniedbaniu, sprzątanie po zmarłym oraz dezynsekcją dezynfekcją deratyzacją i ozonowaniem, likwidacją zapachów.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm, restauracji, obiektów prywatnych jak i Państwowych.

Nasze usługi wykonujemy sumiennie oraz starannie a pracujemy na najlepszym sprzęcie, preparatach i maszynach.

Wykonujemy wszelkie prace porządkowe, również na wysokości, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, zabezpieczamy powierzchnie przed graffiti, usuwamy naklejki, reklamy, oferujemy mycie kostki i betonu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która dostępna jest na naszej stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31