Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie, usuwanie graffiti oraz mycie elewacji, dachów i kostki brukowej

Oferujemy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego jak i dezynfekcji po zalaniu, bytowaniu gołębi oraz mycia dachów, elewacji, usuwanie graffiti AGS system.

W sezonie letnim nasza firma zajmuje się usuwaniem graffiti, doczyszczaniem dachów i elewacji itp. oraz całorocznie zadaniami z zakresu sprzątania po gołębiach - strychy, poddasza, balkony oraz sprzątanie po zalaniu, zaniedbaniu, sprzątanie po zmarłym oraz dezynsekcją dezynfekcją deratyzacją i ozonowaniem, likwidacją zapachów.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm, restauracji, obiektów prywatnych jak i Państwowych.

Nasze usługi wykonujemy sumiennie oraz starannie a pracujemy na najlepszym sprzęcie, preparatach i maszynach.

Wykonujemy wszelkie prace porządkowe, również na wysokości, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, zabezpieczamy powierzchnie przed graffiti, usuwamy naklejki, reklamy, oferujemy mycie kostki i betonu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która dostępna jest na naszej stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31