Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie, usuwanie graffiti oraz mycie elewacji, dachów i kostki brukowej

Oferujemy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego jak i dezynfekcji po zalaniu, bytowaniu gołębi oraz mycia dachów, elewacji, usuwanie graffiti AGS system.

W sezonie letnim nasza firma zajmuje się usuwaniem graffiti, doczyszczaniem dachów i elewacji itp. oraz całorocznie zadaniami z zakresu sprzątania po gołębiach - strychy, poddasza, balkony oraz sprzątanie po zalaniu, zaniedbaniu, sprzątanie po zmarłym oraz dezynsekcją dezynfekcją deratyzacją i ozonowaniem, likwidacją zapachów.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm, restauracji, obiektów prywatnych jak i Państwowych.

Nasze usługi wykonujemy sumiennie oraz starannie a pracujemy na najlepszym sprzęcie, preparatach i maszynach.

Wykonujemy wszelkie prace porządkowe, również na wysokości, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, zabezpieczamy powierzchnie przed graffiti, usuwamy naklejki, reklamy, oferujemy mycie kostki i betonu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która dostępna jest na naszej stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01