Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychu, poddasza po gołębiach Warszawa i okolice. Dezynsekcja, ozonowanie

Sprzątanie po gołębiach to specjalistyczna usługa ze względu na konieczność przeprowadzenia dezynsekcji i dezynfekcji.
W ptasich gniazdach znajdują się insekty, owady oraz wirusy i bakterie a same ptasie odchody są trujące.
Odpowiednio przeprowadzona dezynsekcja, dezynfekcja, ozonowanie a następnie sprzątanie i utylizacja to gwarancja bezpieczeństwa i dobrze wykonanej usługi.
Ekipa sprzątająca również musi być odpowiednio zabezpieczona i przeszkolona w zakresie sprzątania specjalistycznego m.in. właśnie przy sprzątaniu po gołębiach.
Po sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonej usłudze należy obiekt zabezpieczyć - siatki, kolce, odstraszacze itp.
Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo, a wieloletnie doświadczenie i najlepsze środki chemiczne oraz sprzęt gwarantują wysoką jakość naszych prac.
Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty naszej firmy lub do kontaktu z nami a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy bezpłatną ofertę i przedstawimy zakres czynności do przeprowadzenia.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31