Sprzątanie strychu, poddasza po gołębiach Warszawa i okolice. Dezynsekcja, ozonowanie

Sprzątanie po gołębiach to specjalistyczna usługa ze względu na konieczność przeprowadzenia dezynsekcji i dezynfekcji.
W ptasich gniazdach znajdują się insekty, owady oraz wirusy i bakterie a same ptasie odchody są trujące.
Odpowiednio przeprowadzona dezynsekcja, dezynfekcja, ozonowanie a następnie sprzątanie i utylizacja to gwarancja bezpieczeństwa i dobrze wykonanej usługi.
Ekipa sprzątająca również musi być odpowiednio zabezpieczona i przeszkolona w zakresie sprzątania specjalistycznego m.in. właśnie przy sprzątaniu po gołębiach.
Po sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonej usłudze należy obiekt zabezpieczyć - siatki, kolce, odstraszacze itp.
Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo, a wieloletnie doświadczenie i najlepsze środki chemiczne oraz sprzęt gwarantują wysoką jakość naszych prac.
Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty naszej firmy lub do kontaktu z nami a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy bezpłatną ofertę i przedstawimy zakres czynności do przeprowadzenia.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31