Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychu, poddasza po gołębiach Warszawa i okolice. Dezynsekcja, ozonowanie

Sprzątanie po gołębiach to specjalistyczna usługa ze względu na konieczność przeprowadzenia dezynsekcji i dezynfekcji.
W ptasich gniazdach znajdują się insekty, owady oraz wirusy i bakterie a same ptasie odchody są trujące.
Odpowiednio przeprowadzona dezynsekcja, dezynfekcja, ozonowanie a następnie sprzątanie i utylizacja to gwarancja bezpieczeństwa i dobrze wykonanej usługi.
Ekipa sprzątająca również musi być odpowiednio zabezpieczona i przeszkolona w zakresie sprzątania specjalistycznego m.in. właśnie przy sprzątaniu po gołębiach.
Po sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonej usłudze należy obiekt zabezpieczyć - siatki, kolce, odstraszacze itp.
Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo, a wieloletnie doświadczenie i najlepsze środki chemiczne oraz sprzęt gwarantują wysoką jakość naszych prac.
Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty naszej firmy lub do kontaktu z nami a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy bezpłatną ofertę i przedstawimy zakres czynności do przeprowadzenia.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01