Sprzątanie strychów,czyszczenie poddaszy, czyszczenie garaży i piwnic, sprzątanie po gołębiach i zalaniu,doczyszczanie.Ozonowanie

Sprzątanie specjalistyczne polega na złożonym procesie czyszczenia, mycia oraz dezynfekcji jak i zabezpieczenia obiektów.
Przy sprzątaniu po gołębiach niezbędna jest dezynsekcja, dezynfekcja oraz zabezpieczenie obiektu przed dostawaniem się ptactwa.
Sprzątanie strychów i poddaszy wymaga również specjalistycznych maszyn do zamgławiania, odkurzania i ozonowania czyli dezynfekcji.
Sprzątanie po zalaniu piwnic, garaży wymaga specjalistycznych pomp, maszyn szorujących, ciśnieniowych, osuszaczy oraz odkurzaczy jak i oczywiście ozonowania czyli likwidacji wirusów, bakterii i grzybów.
Sprzątanie po eksmisji lub zgonie - wymaga wyniesienia gabarytów do utylizacji, preparatów myjąco-dezynfekujących, zamgławiania preparatami do dezynfekcji i ozonowania.
Nasza firma zajmuje się zabezpieczaniem obiektów przed ptactwem - kolce, siatki, odstraszacze.
Zabezpieczamy przed gołębiami budynki, hale, magazyny, parapety, dachy, balkony i tarasy.
Specjalizujemy się również w sprzątaniu obiektów po remoncie, budowie - odkurzanie, mycie, doczyszczanie.
Każde zlecenie jest indywidualne, wymaga wizji lokalnej a następnie dobrania metody czyszczenia, zabezpieczenia.
Po wizji lokalnej jest przygotowana specyfikacja dot. zakresu oraz metod sprzątania/zabezpieczania oraz oferta cenowa.
Zawsze wycena oraz wizja obiektu jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31