Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychów,czyszczenie poddaszy, czyszczenie garaży i piwnic, sprzątanie po gołębiach i zalaniu,doczyszczanie.Ozonowanie

Sprzątanie specjalistyczne polega na złożonym procesie czyszczenia, mycia oraz dezynfekcji jak i zabezpieczenia obiektów.
Przy sprzątaniu po gołębiach niezbędna jest dezynsekcja, dezynfekcja oraz zabezpieczenie obiektu przed dostawaniem się ptactwa.
Sprzątanie strychów i poddaszy wymaga również specjalistycznych maszyn do zamgławiania, odkurzania i ozonowania czyli dezynfekcji.
Sprzątanie po zalaniu piwnic, garaży wymaga specjalistycznych pomp, maszyn szorujących, ciśnieniowych, osuszaczy oraz odkurzaczy jak i oczywiście ozonowania czyli likwidacji wirusów, bakterii i grzybów.
Sprzątanie po eksmisji lub zgonie - wymaga wyniesienia gabarytów do utylizacji, preparatów myjąco-dezynfekujących, zamgławiania preparatami do dezynfekcji i ozonowania.
Nasza firma zajmuje się zabezpieczaniem obiektów przed ptactwem - kolce, siatki, odstraszacze.
Zabezpieczamy przed gołębiami budynki, hale, magazyny, parapety, dachy, balkony i tarasy.
Specjalizujemy się również w sprzątaniu obiektów po remoncie, budowie - odkurzanie, mycie, doczyszczanie.
Każde zlecenie jest indywidualne, wymaga wizji lokalnej a następnie dobrania metody czyszczenia, zabezpieczenia.
Po wizji lokalnej jest przygotowana specyfikacja dot. zakresu oraz metod sprzątania/zabezpieczania oraz oferta cenowa.
Zawsze wycena oraz wizja obiektu jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31