Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychów,czyszczenie poddaszy, czyszczenie garaży i piwnic, sprzątanie po gołębiach i zalaniu,doczyszczanie.Ozonowanie

Sprzątanie specjalistyczne polega na złożonym procesie czyszczenia, mycia oraz dezynfekcji jak i zabezpieczenia obiektów.
Przy sprzątaniu po gołębiach niezbędna jest dezynsekcja, dezynfekcja oraz zabezpieczenie obiektu przed dostawaniem się ptactwa.
Sprzątanie strychów i poddaszy wymaga również specjalistycznych maszyn do zamgławiania, odkurzania i ozonowania czyli dezynfekcji.
Sprzątanie po zalaniu piwnic, garaży wymaga specjalistycznych pomp, maszyn szorujących, ciśnieniowych, osuszaczy oraz odkurzaczy jak i oczywiście ozonowania czyli likwidacji wirusów, bakterii i grzybów.
Sprzątanie po eksmisji lub zgonie - wymaga wyniesienia gabarytów do utylizacji, preparatów myjąco-dezynfekujących, zamgławiania preparatami do dezynfekcji i ozonowania.
Nasza firma zajmuje się zabezpieczaniem obiektów przed ptactwem - kolce, siatki, odstraszacze.
Zabezpieczamy przed gołębiami budynki, hale, magazyny, parapety, dachy, balkony i tarasy.
Specjalizujemy się również w sprzątaniu obiektów po remoncie, budowie - odkurzanie, mycie, doczyszczanie.
Każde zlecenie jest indywidualne, wymaga wizji lokalnej a następnie dobrania metody czyszczenia, zabezpieczenia.
Po wizji lokalnej jest przygotowana specyfikacja dot. zakresu oraz metod sprzątania/zabezpieczania oraz oferta cenowa.
Zawsze wycena oraz wizja obiektu jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31