Sprzątanie strychów po gołębiach, odkomarzanie, zwalczanie os i szerszeni

Basma Cleaning Service oraz Basma – DDD to firmy zajmujące się między innymi specjalistycznym sprzątaniem obiektów oraz zwalczaniem i zabezpieczaniem przed szkodnikami, insektami oraz ptactwem.

Posiadamy odpowiednio wyszkoloną kadrę pracowniczą, park sprzętu oraz maszyn, wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam na wykonanie każdego nawet bardzo skomplikowanego zlecenia.

Między innymi wykonujemy prace specjalistyczne takie jak : sprzątanie strychów, poddaszy, po gołębiach, mycie elewacji, parapetów, dachów, wywóz i utylizacja gabarytów, usuwanie graffiti, mchu, naklejek, plakatów, doczyszczamy garaże, piwnice np. po zalaniu.

Bez problemu poradzimy sobie z zabezpieczeniem budynku przed ptactwem, wykonujemy prace na wysokości, w okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem dachów, parkingów i posesji.

W okresie letnim Basma-DDD przeprowadza usługi odkomarzania czyli zamgławiania przestrzennego dzięki czemu zwalczamy komary, muchy, meszki, kleszcze.

Usuwamy gniazda os i szerszeni, zabezpieczamy obiekty przed szkodnikami, gryzoniami i insektami.

Kolejną rzeczą jaką możemy Państwu przedstawić to ozonowanie czyli dezynsekcja za pomocą ozonu – likwidacja bakterii, wirusów, roztoczy, usuwanie zapachów.

W toku codziennych działań zajmujemy się utrzymaniem porządku w biurach, magazynach, na osiedlach oraz zajmujemy się dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją.

Zakładamy książki kontroli szkodników dla restauracji, osiedli, hoteli, przeprowadzamy monitoring na obecność szkodników.

Wszelkie informacje oraz pełną ofertę naszej firmy uzyskają Państwo kontaktując się z nami poprzez mail lub telefonicznie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą marka na stronie www.basmagroup.eu

 

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31