Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychów po gołębiach, odkomarzanie, zwalczanie os i szerszeni

Basma Cleaning Service oraz Basma – DDD to firmy zajmujące się między innymi specjalistycznym sprzątaniem obiektów oraz zwalczaniem i zabezpieczaniem przed szkodnikami, insektami oraz ptactwem.

Posiadamy odpowiednio wyszkoloną kadrę pracowniczą, park sprzętu oraz maszyn, wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam na wykonanie każdego nawet bardzo skomplikowanego zlecenia.

Między innymi wykonujemy prace specjalistyczne takie jak : sprzątanie strychów, poddaszy, po gołębiach, mycie elewacji, parapetów, dachów, wywóz i utylizacja gabarytów, usuwanie graffiti, mchu, naklejek, plakatów, doczyszczamy garaże, piwnice np. po zalaniu.

Bez problemu poradzimy sobie z zabezpieczeniem budynku przed ptactwem, wykonujemy prace na wysokości, w okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem dachów, parkingów i posesji.

W okresie letnim Basma-DDD przeprowadza usługi odkomarzania czyli zamgławiania przestrzennego dzięki czemu zwalczamy komary, muchy, meszki, kleszcze.

Usuwamy gniazda os i szerszeni, zabezpieczamy obiekty przed szkodnikami, gryzoniami i insektami.

Kolejną rzeczą jaką możemy Państwu przedstawić to ozonowanie czyli dezynsekcja za pomocą ozonu – likwidacja bakterii, wirusów, roztoczy, usuwanie zapachów.

W toku codziennych działań zajmujemy się utrzymaniem porządku w biurach, magazynach, na osiedlach oraz zajmujemy się dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją.

Zakładamy książki kontroli szkodników dla restauracji, osiedli, hoteli, przeprowadzamy monitoring na obecność szkodników.

Wszelkie informacje oraz pełną ofertę naszej firmy uzyskają Państwo kontaktując się z nami poprzez mail lub telefonicznie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą marka na stronie www.basmagroup.eu

 

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01