Sprzątanie strychów, piwnic, wywóz gabarytów

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy związanych ze sprzątaniem strychów np. po gołębiach, sprzątanie piwnic, garaży, klatek schodowych po zalaniu, zaniedbaniu, eksmisji.

Zajmujemy się wynoszeniem i wywozem mebli, gabarytów, śmieci itp.

Sprzątamy strychy i poddasza po gołębiach, wykonujemy dezynsekcję oraz dezynfekcję takich miejsc, sprzątamy odchody ptaków, zabezpieczamy obiekty przed ponownym wejściem gołębi, wynosimy gabaryty z takich strychów, gniazda ptaków, śmieci oraz wywozimy je do utylizacji.

Wykonujemy zlecenia dla firm, administracji, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm budowlanych, gmin i zarządu miasta.

Z każdej przeprowadzonej usługi zostaje spisany protokół, przekazane są karty charakterystyki preparatów, karty z utylizacji odpadów.

Możemy również wyczyścić elewację budynku, parapety, gzymsy oraz zabezpieczyć je przed siadaniem ptaków i ponownym zabrudzeniem.

Niektóre metody zabezpieczania budynków to siatki, kolce, odstraszacze elektryczne, listwy z żelem odstraszającym…

Sprzątamy również piwnice, mieszkania, garaże czy inne obiekty, pomieszczenia po zalaniu, pożarze, zaniedbaniu.

Kompleksowo sprzątamy pomieszczenia po zalaniu - od wypompowania wody, doczyszczenia maszynowego podłóg lub ich zerwaniu, dezynfekcji, wyniesienia zniszczonych mebli lub innych gabarytów, odgrzybienia pomieszczeń, renowacje tynków, malowanie, pozbycie się zapachu, osuszenie.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, zapoznanie się z pełną ofertą firmy oraz współpracy.

Posiadamy wiele pozytywnych referencji, opinii, certyfikatów i zaświadczeń które potwierdzają iż jesteśmy solidną i rzetelna firmą.

 

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01