Sprzątanie strychów, piwnic, wywóz gabarytów

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy związanych ze sprzątaniem strychów np. po gołębiach, sprzątanie piwnic, garaży, klatek schodowych po zalaniu, zaniedbaniu, eksmisji.

Zajmujemy się wynoszeniem i wywozem mebli, gabarytów, śmieci itp.

Sprzątamy strychy i poddasza po gołębiach, wykonujemy dezynsekcję oraz dezynfekcję takich miejsc, sprzątamy odchody ptaków, zabezpieczamy obiekty przed ponownym wejściem gołębi, wynosimy gabaryty z takich strychów, gniazda ptaków, śmieci oraz wywozimy je do utylizacji.

Wykonujemy zlecenia dla firm, administracji, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm budowlanych, gmin i zarządu miasta.

Z każdej przeprowadzonej usługi zostaje spisany protokół, przekazane są karty charakterystyki preparatów, karty z utylizacji odpadów.

Możemy również wyczyścić elewację budynku, parapety, gzymsy oraz zabezpieczyć je przed siadaniem ptaków i ponownym zabrudzeniem.

Niektóre metody zabezpieczania budynków to siatki, kolce, odstraszacze elektryczne, listwy z żelem odstraszającym…

Sprzątamy również piwnice, mieszkania, garaże czy inne obiekty, pomieszczenia po zalaniu, pożarze, zaniedbaniu.

Kompleksowo sprzątamy pomieszczenia po zalaniu - od wypompowania wody, doczyszczenia maszynowego podłóg lub ich zerwaniu, dezynfekcji, wyniesienia zniszczonych mebli lub innych gabarytów, odgrzybienia pomieszczeń, renowacje tynków, malowanie, pozbycie się zapachu, osuszenie.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, zapoznanie się z pełną ofertą firmy oraz współpracy.

Posiadamy wiele pozytywnych referencji, opinii, certyfikatów i zaświadczeń które potwierdzają iż jesteśmy solidną i rzetelna firmą.

 

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31