Sprzątanie strychów, piwnic, wywóz gabarytów

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy związanych ze sprzątaniem strychów np. po gołębiach, sprzątanie piwnic, garaży, klatek schodowych po zalaniu, zaniedbaniu, eksmisji.

Zajmujemy się wynoszeniem i wywozem mebli, gabarytów, śmieci itp.

Sprzątamy strychy i poddasza po gołębiach, wykonujemy dezynsekcję oraz dezynfekcję takich miejsc, sprzątamy odchody ptaków, zabezpieczamy obiekty przed ponownym wejściem gołębi, wynosimy gabaryty z takich strychów, gniazda ptaków, śmieci oraz wywozimy je do utylizacji.

Wykonujemy zlecenia dla firm, administracji, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm budowlanych, gmin i zarządu miasta.

Z każdej przeprowadzonej usługi zostaje spisany protokół, przekazane są karty charakterystyki preparatów, karty z utylizacji odpadów.

Możemy również wyczyścić elewację budynku, parapety, gzymsy oraz zabezpieczyć je przed siadaniem ptaków i ponownym zabrudzeniem.

Niektóre metody zabezpieczania budynków to siatki, kolce, odstraszacze elektryczne, listwy z żelem odstraszającym…

Sprzątamy również piwnice, mieszkania, garaże czy inne obiekty, pomieszczenia po zalaniu, pożarze, zaniedbaniu.

Kompleksowo sprzątamy pomieszczenia po zalaniu - od wypompowania wody, doczyszczenia maszynowego podłóg lub ich zerwaniu, dezynfekcji, wyniesienia zniszczonych mebli lub innych gabarytów, odgrzybienia pomieszczeń, renowacje tynków, malowanie, pozbycie się zapachu, osuszenie.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, zapoznanie się z pełną ofertą firmy oraz współpracy.

Posiadamy wiele pozytywnych referencji, opinii, certyfikatów i zaświadczeń które potwierdzają iż jesteśmy solidną i rzetelna firmą.

 

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31