Sprzątanie strychów, piwnic, renowacja po zalaniu, czyszczenie i doczyszczanie

Zaczniemy od opisu naszych prac na początku miesiąca – po zgłoszeniu przez administracje w Warszawie problemu z gołębiami na strychu na miejsce pojechała jedna z naszych ekip na wizję lokalną obiektu oraz wycenę prac.
Po przedstawieniu oferty dostaliśmy zamówienie na wykonanie usługi sprzątania danego strychu oraz zabezpieczenia wszelkich przejść ptactwa do budynku.
Standardowo naszą pracę zaczęliśmy od dezynsekcji oraz dezynfekcji pomieszczenia – czyli pozbycia się wirusów, bakterii oraz insektów i owadów, jak wiadomo gołębie roznoszą wszelkie niemile widziane stworzenia oraz zarazki i bakterie.
Na drugi dzień przystąpiliśmy do pracy – 200m2 powierzchni do wyczyszczenia, ekipa 6 młodych osób, rozstawienie sprzętu, podstawienie kontenerów na odpady oraz wezwanie firmy do odbioru martwych ptaków.
Prace trwały około 6 dni, wynoszono ptasie odchody, gruz, gabaryty i śmieci, zabezpieczyliśmy wszystkie otwory przez które dostawały się ptaki.
Na koniec pracy zdezynfekowano ponownie pomieszczenie za pomocą preparatów do dezynfekcji oraz ozonu(dzięki dużemu stężeniu ozonu pozbyliśmy się prawie całkowicie zapachu), zabezpieczono strych preparatami kontaktowymi do dezynsekcji (likwidacja owadów i insektów).
To nasz kolejny uporządkowany strych oraz kolejni zadowoleni klienci !

Kolejnym naszym zleceniem było wyczyszczenie dachu w nowo wybudowanej hali magazynowej.
Hala blaszana, wysokość ok. 20m 1800m2 pod Warszawą, na dachu po montażu elementów konstrukcji dachu gdzie robotnicy używali sprzętu do cięcia metalu, w dach powczepiały się malutkie opiłki które zaczynały rdzewieć.
Naszym zadaniem w tym zleceniu było usunąć rdzę przed nałożeniem farby zabezpieczającej przed korozją.
Po przyjęciu zlecenia zrobiono próbę chemii na dachu, dobrano preparaty oraz metodę czyszczenia.
Następnego dnia ekipa naszej firmy przystąpiła do pracy – namoczenie i rozprowadzenie preparatów za pomocą szczotek, doczyszczanie dachu, neutralizacja preparatu poprzez spłukanie dachu wodą z myjki ciśnieniowej.
Praca czyszczenia dachu przebiegała sprawnie i skutecznie, następnego dnia był już gotowy do zabezpieczenia farbami.

Następne zlecenie przyjęte przez naszą firmę to wprowadzenie systemu deratyzacji który pomoże pozbyć się gryzoni w kilku oddziałach bardzo dużej firmy z Płocka.
Po wizji lokalnej obiektów zaproponowaliśmy plan rozmieszczenia stacji deratyzacyjnych z atraktantem i chwytaczami oraz opcję z trutką. Wyszło w sumie na wszystkich budynkach ponad 200szt. Stacji i chwytaczy !
Monitoring deratyzacyjny obejmuje wizytę na każdym obiekcie raz w miesiącu, przegląd stacji, czyszczenie, wymianę trutki lub atraktantu, wpis do książki kontroli szkodników, zebranie padłych lub schwytanych gryzoni i przekazanie ich do utylizacji.
 

W tym tygodniu zaczynamy zlecenie czyszczenia kolejnego strychu oraz czekamy na odpowiedź w sprawie sprzątania piwnic oraz renowacji ścian w korytarzach.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01