Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychów, piwnic, renowacja po zalaniu, czyszczenie i doczyszczanie

Zaczniemy od opisu naszych prac na początku miesiąca – po zgłoszeniu przez administracje w Warszawie problemu z gołębiami na strychu na miejsce pojechała jedna z naszych ekip na wizję lokalną obiektu oraz wycenę prac.
Po przedstawieniu oferty dostaliśmy zamówienie na wykonanie usługi sprzątania danego strychu oraz zabezpieczenia wszelkich przejść ptactwa do budynku.
Standardowo naszą pracę zaczęliśmy od dezynsekcji oraz dezynfekcji pomieszczenia – czyli pozbycia się wirusów, bakterii oraz insektów i owadów, jak wiadomo gołębie roznoszą wszelkie niemile widziane stworzenia oraz zarazki i bakterie.
Na drugi dzień przystąpiliśmy do pracy – 200m2 powierzchni do wyczyszczenia, ekipa 6 młodych osób, rozstawienie sprzętu, podstawienie kontenerów na odpady oraz wezwanie firmy do odbioru martwych ptaków.
Prace trwały około 6 dni, wynoszono ptasie odchody, gruz, gabaryty i śmieci, zabezpieczyliśmy wszystkie otwory przez które dostawały się ptaki.
Na koniec pracy zdezynfekowano ponownie pomieszczenie za pomocą preparatów do dezynfekcji oraz ozonu(dzięki dużemu stężeniu ozonu pozbyliśmy się prawie całkowicie zapachu), zabezpieczono strych preparatami kontaktowymi do dezynsekcji (likwidacja owadów i insektów).
To nasz kolejny uporządkowany strych oraz kolejni zadowoleni klienci !

Kolejnym naszym zleceniem było wyczyszczenie dachu w nowo wybudowanej hali magazynowej.
Hala blaszana, wysokość ok. 20m 1800m2 pod Warszawą, na dachu po montażu elementów konstrukcji dachu gdzie robotnicy używali sprzętu do cięcia metalu, w dach powczepiały się malutkie opiłki które zaczynały rdzewieć.
Naszym zadaniem w tym zleceniu było usunąć rdzę przed nałożeniem farby zabezpieczającej przed korozją.
Po przyjęciu zlecenia zrobiono próbę chemii na dachu, dobrano preparaty oraz metodę czyszczenia.
Następnego dnia ekipa naszej firmy przystąpiła do pracy – namoczenie i rozprowadzenie preparatów za pomocą szczotek, doczyszczanie dachu, neutralizacja preparatu poprzez spłukanie dachu wodą z myjki ciśnieniowej.
Praca czyszczenia dachu przebiegała sprawnie i skutecznie, następnego dnia był już gotowy do zabezpieczenia farbami.

Następne zlecenie przyjęte przez naszą firmę to wprowadzenie systemu deratyzacji który pomoże pozbyć się gryzoni w kilku oddziałach bardzo dużej firmy z Płocka.
Po wizji lokalnej obiektów zaproponowaliśmy plan rozmieszczenia stacji deratyzacyjnych z atraktantem i chwytaczami oraz opcję z trutką. Wyszło w sumie na wszystkich budynkach ponad 200szt. Stacji i chwytaczy !
Monitoring deratyzacyjny obejmuje wizytę na każdym obiekcie raz w miesiącu, przegląd stacji, czyszczenie, wymianę trutki lub atraktantu, wpis do książki kontroli szkodników, zebranie padłych lub schwytanych gryzoni i przekazanie ich do utylizacji.
 

W tym tygodniu zaczynamy zlecenie czyszczenia kolejnego strychu oraz czekamy na odpowiedź w sprawie sprzątania piwnic oraz renowacji ścian w korytarzach.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zmarłym

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania i dezynfekcji miejsc gdzie doszło do zgonu. Opróżniamy mieszkania, wykonujemy kompleksowo dezynfekcję łącznie z ozonowaniem, odkażamy i utylizujemy skażone rzeczy. 12 lat doświadczenia w...

Sprzątanie i dezynfekcja balkonu po gołebiach Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania, dezynfekcji i zabezpieczania balkonów w Warszawie po bytowaniu gołębi. Nasza firma zajmuje się sprzataniem specjalistycznym a m.in. sprzątaniem balkonów, strychów, poddaszy...

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.

Sprzątanie po zgonie, cała Polska 24h/7 to usługa jaką oferujemy. Sprzątamy po zmarłym w mieszkaniu, utylizujemy skażone rzeczy, pozbywamy się wirusów, bakterii i zapachów. Basma-DDD to gwarancja kompleksowej, dobrze wykonanej usługi....

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31