Sprzątanie strychów, czyszczenie garaży i piwnic, sprzątanie po gołębiach i zalaniu

Nasza firma to profesjoanlne i kompleksowe usługi.
Mamy zaszczyt zaoferować Państwu pełen wachlarz usług z zakresu sprzątania specjalistycznego.
Codziennie wykonujemy skomplikowane oraz wymagające zlecenia na terenie całego kraju, począwszy od sprzątania strychów, poddaszy, piwnic czy garaży po mycie elewacji, dachów, sprzątanie po gołębiach czy zgonie.
Jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej skomplikowane zlecenie a wieloletnie doświadczenie oraz park maszyn i sprzętu ułatwia nam tą pracę.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko usługi sprzątające ale również transport gabarytów na terenie kraju, przeprowadzki oraz wynajem sprzętu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy 

#sprzątanie warszawa#sprzątanie po remoncie#sprzątanie po gołębiach#sprzątanie piwnic#sprzątanie strychów#opróżnianie piwnic#sprzątanie garaży#oprużnianie garaży#wywóz gabarytów#transport warszawa#przeprowadzki warszawa#przeprowadzki kraj#doczyszczanie

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31