Sprzątanie specjalistyczne

Zajmujemy się specjalistycznym sprzątaniem oraz sprzątaniem w toku codziennych działań.

Do naszej oferty zaliczamy sprzątanie specjalistyczne a m.in. sprzątanie po gołębiach, czyszczenie strychów, poddaszy oraz balkonów.

Sprzątamy kompleksowo po zalaniu, eksmisji, zgonie, zaniedbaniu itp.
W skład usług sprzątania zawsze wchodzi dezynfekcja, likwidacja zapachów poprzez ozonowanie, dezynfekcja chemiczna oraz w razie potrzeby dezynsekcja.

Zabezpieczamy obiekty przed przejściem ptactwa, czyścimy trudno dostępne miejsca, posiadamy niezbędny nowoczesny sprzęt do wykonania każdego zlecenia.

 

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01