Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg.Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, spaleniu, eksmisji.

Zalany garaż, piwnica, magazyn?

Dobrze, że nas znalazłeś! Nasza firma zajmuję się sprzątaniem po zalaniach ale również zabezpieczaniem powierzchni przed bakteriami oraz grzybami, które pojawiają się w zalanych pomieszczeniach. Nasze kompleksowe usługi pozwolą na posprzątanie zalanego pomieszczenia, osuszenia go oraz pozbycie się grzybów, wirusów i bakterii raz na zawsze.

Sprzątanie jest wykonywane w kilku krokach.

Pierwszy krok to wizja obiektu i ocenienie skali zniszczeń powstałych po zalaniu. Drugim krokim jest sporządzenie dla Państwa oferty, która będzie uzależniona od wielkości pomieszczenia oraz skali zniszczeń / zanieczyszczeń. Po zaakceptowanej a naszej oferty umawiamy się na wykonanie sprzątania. Jest ono trzecim krokiem. Pozbywamy się wszelkich zniszczonych przedmiotów po zalaniu ( zamawiamy specjalny kontener ). Ostatnim krokiem jest wyczyszczenie powierzchni, ozonowanie oraz dezynfekcja, która pozbędzie się wszystkich grzybów, bakterii i wirusów oraz zneutralizuje zapach, który unosi się w powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Kompleksowe sprzątanie po zgonie, kompleksowe sprzątanie po eksmisji, kompleksowe sprzątanie po zalaniu, kompleksowe sprzątanie po gołębiach, kompleksowe sprzątanie po remontach. Warszawa, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Kielce, Poznań.

Ostatnie wpisy

Zbieractwo czyli Syllogomania - opróżnianie i sprzątanie mieszkań

Przewodnik krok po kroku po organizowaniu i opróżnianiu mieszkania

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja

Znaczenie profesjonalnego sprzątania po śmierci: Zapewnienie bezpiecznego i zdezynfekowanego środowiska

Wskazówki krok po kroku dotyczące usuwania skutków zalania: Zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska

W tym artykule przyjrzymy się różnym etapom sprzątania, dezynfekcji i przywracania stanu mieszkania/domu po zalaniu oraz jakie kroki należy podjąć, aby przywrócić normalność.

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01