Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg.Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, spaleniu, eksmisji.

Zalany garaż, piwnica, magazyn?

Dobrze, że nas znalazłeś! Nasza firma zajmuję się sprzątaniem po zalaniach ale również zabezpieczaniem powierzchni przed bakteriami oraz grzybami, które pojawiają się w zalanych pomieszczeniach. Nasze kompleksowe usługi pozwolą na posprzątanie zalanego pomieszczenia, osuszenia go oraz pozbycie się grzybów, wirusów i bakterii raz na zawsze.

Sprzątanie jest wykonywane w kilku krokach.

Pierwszy krok to wizja obiektu i ocenienie skali zniszczeń powstałych po zalaniu. Drugim krokim jest sporządzenie dla Państwa oferty, która będzie uzależniona od wielkości pomieszczenia oraz skali zniszczeń / zanieczyszczeń. Po zaakceptowanej a naszej oferty umawiamy się na wykonanie sprzątania. Jest ono trzecim krokiem. Pozbywamy się wszelkich zniszczonych przedmiotów po zalaniu ( zamawiamy specjalny kontener ). Ostatnim krokiem jest wyczyszczenie powierzchni, ozonowanie oraz dezynfekcja, która pozbędzie się wszystkich grzybów, bakterii i wirusów oraz zneutralizuje zapach, który unosi się w powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Kompleksowe sprzątanie po zgonie, kompleksowe sprzątanie po eksmisji, kompleksowe sprzątanie po zalaniu, kompleksowe sprzątanie po gołębiach, kompleksowe sprzątanie po remontach. Warszawa, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Kielce, Poznań.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31