Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg.Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, spaleniu, eksmisji.

Zalany garaż, piwnica, magazyn?

Dobrze, że nas znalazłeś! Nasza firma zajmuję się sprzątaniem po zalaniach ale również zabezpieczaniem powierzchni przed bakteriami oraz grzybami, które pojawiają się w zalanych pomieszczeniach. Nasze kompleksowe usługi pozwolą na posprzątanie zalanego pomieszczenia, osuszenia go oraz pozbycie się grzybów, wirusów i bakterii raz na zawsze.

Sprzątanie jest wykonywane w kilku krokach.

Pierwszy krok to wizja obiektu i ocenienie skali zniszczeń powstałych po zalaniu. Drugim krokim jest sporządzenie dla Państwa oferty, która będzie uzależniona od wielkości pomieszczenia oraz skali zniszczeń / zanieczyszczeń. Po zaakceptowanej a naszej oferty umawiamy się na wykonanie sprzątania. Jest ono trzecim krokiem. Pozbywamy się wszelkich zniszczonych przedmiotów po zalaniu ( zamawiamy specjalny kontener ). Ostatnim krokiem jest wyczyszczenie powierzchni, ozonowanie oraz dezynfekcja, która pozbędzie się wszystkich grzybów, bakterii i wirusów oraz zneutralizuje zapach, który unosi się w powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Kompleksowe sprzątanie po zgonie, kompleksowe sprzątanie po eksmisji, kompleksowe sprzątanie po zalaniu, kompleksowe sprzątanie po gołębiach, kompleksowe sprzątanie po remontach. Warszawa, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Kielce, Poznań.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31