Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg.Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, spaleniu, eksmisji.

Zalany garaż, piwnica, magazyn?

Dobrze, że nas znalazłeś! Nasza firma zajmuję się sprzątaniem po zalaniach ale również zabezpieczaniem powierzchni przed bakteriami oraz grzybami, które pojawiają się w zalanych pomieszczeniach. Nasze kompleksowe usługi pozwolą na posprzątanie zalanego pomieszczenia, osuszenia go oraz pozbycie się grzybów, wirusów i bakterii raz na zawsze.

Sprzątanie jest wykonywane w kilku krokach.

Pierwszy krok to wizja obiektu i ocenienie skali zniszczeń powstałych po zalaniu. Drugim krokim jest sporządzenie dla Państwa oferty, która będzie uzależniona od wielkości pomieszczenia oraz skali zniszczeń / zanieczyszczeń. Po zaakceptowanej a naszej oferty umawiamy się na wykonanie sprzątania. Jest ono trzecim krokiem. Pozbywamy się wszelkich zniszczonych przedmiotów po zalaniu ( zamawiamy specjalny kontener ). Ostatnim krokiem jest wyczyszczenie powierzchni, ozonowanie oraz dezynfekcja, która pozbędzie się wszystkich grzybów, bakterii i wirusów oraz zneutralizuje zapach, który unosi się w powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Kompleksowe sprzątanie po zgonie, kompleksowe sprzątanie po eksmisji, kompleksowe sprzątanie po zalaniu, kompleksowe sprzątanie po gołębiach, kompleksowe sprzątanie po remontach. Warszawa, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Kielce, Poznań.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31