Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg, sprzątanie po zalaniu

Nasza firma oferuje pełen zakres usług sprzątania specjalistycznego oraz wszelkie usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do wykonywania w/w usług jak i certyfikaty, ukończone szkolenia i pozwolenia.

Zajmujemy się kompleksową usługą sprzątania po zmarłym - sprzątanie, dezynfekcja, ozonowanie, wywóz i utylizacja gabarytów, likwidacja bakterii, wirusów i grzybów.

Sprzątamy również po awariach - np. systemów wodno-kanalizacyjnych - zalania mieszkań, piwnic, garaży.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz preparaty jak i zaplecze pracownicze co pozwala nam na wykonywanie największych, skomplikowanych usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacja jak i ozonowania.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31