Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg, sprzątanie po zalaniu

Nasza firma oferuje pełen zakres usług sprzątania specjalistycznego oraz wszelkie usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do wykonywania w/w usług jak i certyfikaty, ukończone szkolenia i pozwolenia.

Zajmujemy się kompleksową usługą sprzątania po zmarłym - sprzątanie, dezynfekcja, ozonowanie, wywóz i utylizacja gabarytów, likwidacja bakterii, wirusów i grzybów.

Sprzątamy również po awariach - np. systemów wodno-kanalizacyjnych - zalania mieszkań, piwnic, garaży.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz preparaty jak i zaplecze pracownicze co pozwala nam na wykonywanie największych, skomplikowanych usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacja jak i ozonowania.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01