Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg, sprzątanie po zalaniu

Nasza firma oferuje pełen zakres usług sprzątania specjalistycznego oraz wszelkie usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do wykonywania w/w usług jak i certyfikaty, ukończone szkolenia i pozwolenia.

Zajmujemy się kompleksową usługą sprzątania po zmarłym - sprzątanie, dezynfekcja, ozonowanie, wywóz i utylizacja gabarytów, likwidacja bakterii, wirusów i grzybów.

Sprzątamy również po awariach - np. systemów wodno-kanalizacyjnych - zalania mieszkań, piwnic, garaży.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz preparaty jak i zaplecze pracownicze co pozwala nam na wykonywanie największych, skomplikowanych usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacja jak i ozonowania.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31