Sprzątanie specjalistyczne - po zgonie, wypadku, czyszczenie z usuwaniem mebli, podłóg, sprzątanie po zalaniu

Nasza firma oferuje pełen zakres usług sprzątania specjalistycznego oraz wszelkie usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do wykonywania w/w usług jak i certyfikaty, ukończone szkolenia i pozwolenia.

Zajmujemy się kompleksową usługą sprzątania po zmarłym - sprzątanie, dezynfekcja, ozonowanie, wywóz i utylizacja gabarytów, likwidacja bakterii, wirusów i grzybów.

Sprzątamy również po awariach - np. systemów wodno-kanalizacyjnych - zalania mieszkań, piwnic, garaży.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz preparaty jak i zaplecze pracownicze co pozwala nam na wykonywanie największych, skomplikowanych usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacja jak i ozonowania.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31