Sprzątanie pustostanów, sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, zmarłym.

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie czy zalaniu lub zbieractwie wymagają odpowiedniego przygotowania, wiedzy, odpowiednich maszyn i urządzeń oraz środków chemicznych.
Miejsce gdzie doszło do zgonu lub zalania jest skażone i niebezpieczne dla osób w pobliżu gdyż występują wszelkie bakterie i wirusy więc zalecamy korzystanie z profesjonalnych firm z odpowiednim przeszkoleniem i certyfiaktami z zakresu sprzątania i dezynfekcji funeralnej.
Nasza firma to ludzie posiadający wszelkie certyfikaty branżowe z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego.
Używamy tylko sprawdzonych, atestowanych środków chemicznych do mycia i dezynfekcji, maszyn i urządzeń do zamgławiania ULV, ozonowania, mycia i doczyszczania.
Sprzątanie po zgonie, zalaniu, zbieractwie - wykonujemy na terenie całej Polski, 7dni w tygodniu.
Opróżniamy mieszkania, utylizujemy zniszczone meble i gabaryty, pozbywamy się zapachów, osuszamy miejsca po zalaniu.

Sprzątanie po zmarłym - zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy https://www.basma-ddd.pl/oferta.html oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01