Sprzątanie pomieszczeń po bytowaniu gołębi

Masz problem z gołębiami? W naszej ofercie posiadamy usługę, która z pewnością Cię zainteresuje. Gołębie przenoszą w swoich odchodach wiele szkodliwych bakterii i pasożytów, które są zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia. Posiadamy usługę sprzątania balkonów, elewacji oraz tarasów po gołębiach w czterech krokach. Pierwszy krok to wizja obiektu oraz ocenienie szkód wyrządzonych przez ptactwo. Drugi krok to wycena i sporządzenie oferty, którą to prześlemy Państwu na maila. Trzeci krok to umówienie terminu danego sprzątania. Ostatnim, czwartym krokiem jest docelowe sprzątanie danego obiektu. Po pozbyciu się wszystkich zanieczyszczeń, konserwujemy powierzchnie preparatami chemicznymi  pozbywając się przy tym grzybów i pasożytów. Tak wyczyszczony obiekt będzie bezpieczny dla domowników oraz będzie zachwycał swoją czystością. W razie potrzeby zachęcamy do zabezpieczeniu balkonu przed ptactwem. Balkony oraz tarasy zabezpieczamy specjalną siatką, która uniemożliwi potencjalnemu ptactwu powracać na dany obiekt.  Zainteresowani?  Skontaktuj się z nami!

 

Email : biuro@basma-ddd.pl

 

  • +48 608 484 478
  • +48 798 411 412

Mazowieckie

Gdzie? Warszawa oraz okolice : Marki, Stara Miłosna, Zalesie, Janki , Blizne, Łomianki,  Góra Kalwaria, Otwock, Raszyn, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Magdalenka, Tarczyn, Falenty.

 

 

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01