Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie poddaszy, sprzątanie strychów

Sprzątanie poddaszy, strychów po gołębiach.

 

Dziś wykonaliśmy kolejną usługę związaną z wyczyszczeniem strychu po gołębiach.

Sprzątany strych miał powierzchnię ok. 900m2. i znajdował się w Warszawie.

Strych był podzielony na pomieszczenia od wysokości 190cm. do 120cm.

Gołębie dostały się na poddasze dzięki niezabezpieczonym oknom i wentylacji gdzie nie było szyb, siatki ani niczego co mogło by im utrudnić wejście.

Gołębie opanowały wszystkie pomieszczenia gdzie w ciągu ok. dwóch lat zanieczyściły grubą warstwą odchodów całą posadzkę oraz ściany, rury itp.

Standardowo rozpoczęcie prac polegało na zabezpieczeniu przejść oraz wykonaniu dezynsekcji oraz dezynfekcji wszystkich pomieszczeń za pomocą maszyny do zamgławiania.

Po podstawieniu kontenera na odpady do utylizacji wyniesione zostały gabaryty zalegające od lat na strychu oraz za pomocą łopat i odkurzaczy przemysłowych zebrano odchody i mniejsze śmieci, gruz itp.

Umyto deski, rury i podłogi, zabezpieczono zniszczone kable oraz plastikowe rury.

Po oddaniu kontenera przekazaliśmy dokumentacje na temat wywozu i utylizacji oraz karty charakterystyki preparatów zarządcy budynku który zlecił nam usługę.

Wykonano na koniec również dezynsekcję oraz dezynfekcję obiektu jak i montaż listew z żelem odstraszającym ptaki na parapetach budynku i dachu.

Strych jest już wolny od bakterii, pasożytów które przenoszą ptaki i zapewnia bezpieczeństwo dla ludzi przebywających w obiekcie. Pamiętajmy że gołębie roznoszą różne bakterie i wirusy szkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych.

Przy wykonywaniu tego typu prac i przebywaniu w takim miejscu lub w niedalekiej odległości od niego należy zachować ostrożność, nosić maski i kombinezony ochronne, rękawice i buty robocze.

Jeżeli mają Państwo pytania lub chcą zamówić usługę zachęcamy do kontaktu z naszą firmą która działa na rynku od 1999r. i specjalizuje się w tego typu usługach na terenie całego kraju.

BASMA GROUP

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31