Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zmarłym.

W sytuacji gdzie doszło do zgonu w mieszkaniu konieczna jest dezynfekcja ze względu na występujące tam wirusy i bakterie.
Zajmujemy się pomocą w takich sytuacjach, gdyż nie mając doświadczenia, odpowiednich maszyn i środków chemicznych oraz odpowiedniego zabezpieczenia osób sprzątających jest to niebezpiecza praca dla zdrowia i życia.
Miejsce po zgonie należy odpowiednio przygotować, wykonać pełną dezynfekcję, zutylizować zniszczone rzeczy, posprzątać odpowiednią chemią i wyozonować.
Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie usługi, działamy na terenie całego kraju 7 dni w tygodniu.

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja, utylizacja gabarytów, czyszczenie chemią funeralną oraz preparatami myjąco-dezynfekującymi, ozonowanie, neutralizacja przykrych zapachów.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01