Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Sprzątanie i dezynfekcja mieszkań po zgonie to usługa która musi zostać wykonana szybko, sprawnie i bezpiecznie.
Miejsca gdzie doszło do zgonu należy odpowienio przygotować, zdezynfekować i oczyścić a następnie zneutralizawać zapach.
Dzięki doświadczeniu, specjalistycznej chemii funeralnej oraz urządzeniom do zamgławiania, czyszczenia i ozonowania jesteśmy w stanie wykonać
każde zlecenie.
Sprzątamy miejsca gdzie doszło do zgonu w mieszkaniu tzw. zbieracza, w zaniedbanych mieszkaniach, w lokalach po pożarze itp.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu z nami. https://www.basma-ddd.pl/kontakt.html

Działamy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu!

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31