Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Usługi specjalistycznego sprzątania, dezynsekcji, dezynfekcji oraz opróżniania mieszkań i piwnic  to część naszej oferty.
Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w branży sprzątającej oraz DDD.
Nasza firma wykonuje profesjonalne usługi z zakresu sprzątania po zgonie, odkażania, likwidacji zapachów, opróżniania mieszkań (również po zbieractwie) na terenie całego kraju.
Dzięki doświadczeniu, przebytych kursach oraz uzyskanych świadectwach mają Państwo gwarancje dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie np. po zmarłym wymaga odpowiedniej chemii, maszyn oraz zabezpieczenia więc tego typu usługi należy zlecić firmie która się w tym specjalizuje.
Opróżnianie mieszkań po zbieraczu lub zgonie to również konieczność przeprowadzenia pełnej dezynfekcji, dezynsekcji, ozonowania oraz neutralizacji zapachów i utylizacji skażonych rzeczy.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31