Sprzątanie po zgonie, sprzątanie po zmarłym oraz dezynfekcja i utylizacja zniszczonych gabarytów

Nasza firma kompleksowo wykonuje usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego, a między innymi sprzątanie po zgonie, dezynfekcję, likwidację zapachów, sprzątanie po zalaniu lub spaleniu, doczyszczanie garaży, hal i magazynów.
W tym miesiącu wykonaliśmy kolejne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego a mianowicie - na początku miesąca dostaliśmy zlecenie poprzez pośrednika z którym współpracujemy od wielu lat - dom pogrzebowy zlecił nam sprzątanie po zgonie w Warszawie.
Przyjęto zlecenie i nasi pracownicy w przeciągu kilku godzin byli już pod wskazanym adresem.
Prace zaczęto od wstępnej dezynfekcji pomieszczenia poprzez zastosowanie środków chemicznych oraz ozonowania.
Kolejnym etapem prac było wyniesienie wszelkich gabarytów z mieszkania w tym łóżka, szaf, dywanów itp. Wszystko trafiło do wcześniej zamówionego kontenera na odpady, następnie przystąpiono do czyszczenia miejsca zgonu, wstawiono ozonator i zdezynfekowano całe mieszkanie.
Kolejnym zgłoszeniem było zalanie piwnic w bloku mieszkalnym w Warszawie, prawdopodobnie z powodu mrozu pękła jedna z rur kanalizacyjnych.
Po przybyciu na miejsce zebraliśmy wodę, usunięto zniszczone gabaryty i zalane przedmioty, następnie maszną szorującą doczyszczono posadzkę, osuszyliśmy pomieszczenia i zdezynfekowaliśmy całą piwnicę.Wszystkie prace wykonano szybko i dokładnie a mieszkańcy odzyskali już suchą i czytą piwnicę.
Jedno ze zleceń w tym miesiącu polegało na doczyszczeniu garażu gdzie firma sprzątająca trochę go zaniedbała, garaż doczyszczano profesjonalną chemią oraz maszynami szorującymi i myjkami ciśnieniowymi, udrożniliśmy kanały odpływowe, wyczyszczono filary znajdujące się w garażu oraz drzwi do boksów lokatorskich. Po skończonej pracy zyskaliśmy kolejny obiekt do sprzątania codziennego a nasz oddział Grupy Basma - Basma Security został wybrany przez wspólnotę mieszkaniową danego osiedla do ochrony garażu i terenu zewnętrznego.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01