Sprzątanie po zgonie, sprzątanie po zmarłym oraz dezynfekcja i utylizacja zniszczonych gabarytów

Nasza firma kompleksowo wykonuje usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego, a między innymi sprzątanie po zgonie, dezynfekcję, likwidację zapachów, sprzątanie po zalaniu lub spaleniu, doczyszczanie garaży, hal i magazynów.
W tym miesiącu wykonaliśmy kolejne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego a mianowicie - na początku miesąca dostaliśmy zlecenie poprzez pośrednika z którym współpracujemy od wielu lat - dom pogrzebowy zlecił nam sprzątanie po zgonie w Warszawie.
Przyjęto zlecenie i nasi pracownicy w przeciągu kilku godzin byli już pod wskazanym adresem.
Prace zaczęto od wstępnej dezynfekcji pomieszczenia poprzez zastosowanie środków chemicznych oraz ozonowania.
Kolejnym etapem prac było wyniesienie wszelkich gabarytów z mieszkania w tym łóżka, szaf, dywanów itp. Wszystko trafiło do wcześniej zamówionego kontenera na odpady, następnie przystąpiono do czyszczenia miejsca zgonu, wstawiono ozonator i zdezynfekowano całe mieszkanie.
Kolejnym zgłoszeniem było zalanie piwnic w bloku mieszkalnym w Warszawie, prawdopodobnie z powodu mrozu pękła jedna z rur kanalizacyjnych.
Po przybyciu na miejsce zebraliśmy wodę, usunięto zniszczone gabaryty i zalane przedmioty, następnie maszną szorującą doczyszczono posadzkę, osuszyliśmy pomieszczenia i zdezynfekowaliśmy całą piwnicę.Wszystkie prace wykonano szybko i dokładnie a mieszkańcy odzyskali już suchą i czytą piwnicę.
Jedno ze zleceń w tym miesiącu polegało na doczyszczeniu garażu gdzie firma sprzątająca trochę go zaniedbała, garaż doczyszczano profesjonalną chemią oraz maszynami szorującymi i myjkami ciśnieniowymi, udrożniliśmy kanały odpływowe, wyczyszczono filary znajdujące się w garażu oraz drzwi do boksów lokatorskich. Po skończonej pracy zyskaliśmy kolejny obiekt do sprzątania codziennego a nasz oddział Grupy Basma - Basma Security został wybrany przez wspólnotę mieszkaniową danego osiedla do ochrony garażu i terenu zewnętrznego.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zmarłym

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania i dezynfekcji miejsc gdzie doszło do zgonu. Opróżniamy mieszkania, wykonujemy kompleksowo dezynfekcję łącznie z ozonowaniem, odkażamy i utylizujemy skażone rzeczy. 12 lat doświadczenia w...

Sprzątanie i dezynfekcja balkonu po gołebiach Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania, dezynfekcji i zabezpieczania balkonów w Warszawie po bytowaniu gołębi. Nasza firma zajmuje się sprzataniem specjalistycznym a m.in. sprzątaniem balkonów, strychów, poddaszy...

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.

Sprzątanie po zgonie, cała Polska 24h/7 to usługa jaką oferujemy. Sprzątamy po zmarłym w mieszkaniu, utylizujemy skażone rzeczy, pozbywamy się wirusów, bakterii i zapachów. Basma-DDD to gwarancja kompleksowej, dobrze wykonanej usługi....

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31