Sprzątanie po zgonie, sprzątanie po zmarłym oraz dezynfekcja i utylizacja zniszczonych gabarytów

Nasza firma kompleksowo wykonuje usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego, a między innymi sprzątanie po zgonie, dezynfekcję, likwidację zapachów, sprzątanie po zalaniu lub spaleniu, doczyszczanie garaży, hal i magazynów.
W tym miesiącu wykonaliśmy kolejne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego a mianowicie - na początku miesąca dostaliśmy zlecenie poprzez pośrednika z którym współpracujemy od wielu lat - dom pogrzebowy zlecił nam sprzątanie po zgonie w Warszawie.
Przyjęto zlecenie i nasi pracownicy w przeciągu kilku godzin byli już pod wskazanym adresem.
Prace zaczęto od wstępnej dezynfekcji pomieszczenia poprzez zastosowanie środków chemicznych oraz ozonowania.
Kolejnym etapem prac było wyniesienie wszelkich gabarytów z mieszkania w tym łóżka, szaf, dywanów itp. Wszystko trafiło do wcześniej zamówionego kontenera na odpady, następnie przystąpiono do czyszczenia miejsca zgonu, wstawiono ozonator i zdezynfekowano całe mieszkanie.
Kolejnym zgłoszeniem było zalanie piwnic w bloku mieszkalnym w Warszawie, prawdopodobnie z powodu mrozu pękła jedna z rur kanalizacyjnych.
Po przybyciu na miejsce zebraliśmy wodę, usunięto zniszczone gabaryty i zalane przedmioty, następnie maszną szorującą doczyszczono posadzkę, osuszyliśmy pomieszczenia i zdezynfekowaliśmy całą piwnicę.Wszystkie prace wykonano szybko i dokładnie a mieszkańcy odzyskali już suchą i czytą piwnicę.
Jedno ze zleceń w tym miesiącu polegało na doczyszczeniu garażu gdzie firma sprzątająca trochę go zaniedbała, garaż doczyszczano profesjonalną chemią oraz maszynami szorującymi i myjkami ciśnieniowymi, udrożniliśmy kanały odpływowe, wyczyszczono filary znajdujące się w garażu oraz drzwi do boksów lokatorskich. Po skończonej pracy zyskaliśmy kolejny obiekt do sprzątania codziennego a nasz oddział Grupy Basma - Basma Security został wybrany przez wspólnotę mieszkaniową danego osiedla do ochrony garażu i terenu zewnętrznego.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31