Sprzątanie po zgonie, zbieractwie, zalaniu. Sprzątanie specjalistyczne.

Przed wykonaniem usługi przeprowadzamy bezpłatną wizję lokalną obiektu aby przedstawić Państwu ofertę oraz zakres prac.
Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań (sprzątanie po zbieraczu, zgonie, zalaniu), dezynfekcją poprzez zamgławianie ULV oraz ozonowanie, nautralizacją zapachów, dezynsekcją, usuwaniem skutków zalania itp.
Dzięki temu, iż posiadamy dwanaście lat doświadczenia w zakresie sprzątania oraz dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, posiadamy wszelkie branżowe certyfikaty i szkolenia oraz używamy najlepszych środków chemicznych i urządzeń mogą być Państwo pewni, że
usługa zostanie wykonana sprawnie i z dbałośćią o szczegóły.

Płatność za usługę jest pobierana po wykonaniu zlecenia oraz podpisaniu protokołu odbioru prac gdzie zaznaczają Państwo zadowolenie z wszystkich wykonanych działań i potrzebnych czynności.
Sprzątanie po zgonie to bardzo wymagająca usługa gdzie najważniejsza jest dezynfekcja i utylizacja skażonych rzeczy - wirusy i bakterie w miejscu gdzie doszło do śmierci są niebezpieczne dla zdrowia i życia osób w pobliżu.
Odpowiednie przygotowanie, zabezpieczenie ekipy sprzątającej oraz pełna dezynfekcja pozwalają na bezpieczne wykonywanie czynności sprzątania.

Sprzątanie po zalaniu np. z powodu uszkodzenia systemu wod.-kan. wymaga również odpowiedniego zabezpieczenia ekipy sprzątającej, pełnej dezynfekcji i utylizacji rzeczy oraz gabarytów które pochłoniły skażoną wodę czy szlam.

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z ofertą 

kontakt: https://www.basma-ddd.pl/kontakt.html

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31