Sprzątanie po zgonie Warszawa

 

Kolejne nasze zlecenie to sprzątanie, dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów z mieszkania w którym doszło do zgonu.
Ciało odnalezione po kilku dniach jest w stanie rozkładu i przeważnie wszystko co znajduje się w mieszkaniu wymaga dezynfekcji i/lub utylizacji.
Dzisiejsze zlecenie wymagało podstawiania kontenerów na odpady oraz przygotowania pojemników na odpady biologiczne ponieważ łóżko na którym doszło do zgonu przesiąkło płynami z ciała.
Poproszono nas o opróżnienie mieszkania do tzw. gołych ścian, jedynie dokumenty oraz cenne przedmioty, pamiątki do weryfikacji po wstępnej dezynfekcji.
Wyniesiono łóżka, meble, sprzęty agd/rtv, zerwano drewnianą podłogę oraz na prośbę zleceniodawcy pozbyliśmy się nawet drzwi wewnętrznych. Mieszkanie przygotowano do remontu.
Zawsze zlecenia czy to przy sprzątaniu po zgonie, zalaniu, eksmisji zaczynamy od dezynfekcji czyli likwidacji wirusów i bakterii.
Kolejny etap to wynoszenie i utylizacja rzeczy a na koniec kolejna dezynfekcja oraz ozonowanie czyli dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01