Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zgonie Warszawa

 

Kolejne nasze zlecenie to sprzątanie, dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów z mieszkania w którym doszło do zgonu.
Ciało odnalezione po kilku dniach jest w stanie rozkładu i przeważnie wszystko co znajduje się w mieszkaniu wymaga dezynfekcji i/lub utylizacji.
Dzisiejsze zlecenie wymagało podstawiania kontenerów na odpady oraz przygotowania pojemników na odpady biologiczne ponieważ łóżko na którym doszło do zgonu przesiąkło płynami z ciała.
Poproszono nas o opróżnienie mieszkania do tzw. gołych ścian, jedynie dokumenty oraz cenne przedmioty, pamiątki do weryfikacji po wstępnej dezynfekcji.
Wyniesiono łóżka, meble, sprzęty agd/rtv, zerwano drewnianą podłogę oraz na prośbę zleceniodawcy pozbyliśmy się nawet drzwi wewnętrznych. Mieszkanie przygotowano do remontu.
Zawsze zlecenia czy to przy sprzątaniu po zgonie, zalaniu, eksmisji zaczynamy od dezynfekcji czyli likwidacji wirusów i bakterii.
Kolejny etap to wynoszenie i utylizacja rzeczy a na koniec kolejna dezynfekcja oraz ozonowanie czyli dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31