Sprzątanie po zgonie Warszawa

 

Kolejne nasze zlecenie to sprzątanie, dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów z mieszkania w którym doszło do zgonu.
Ciało odnalezione po kilku dniach jest w stanie rozkładu i przeważnie wszystko co znajduje się w mieszkaniu wymaga dezynfekcji i/lub utylizacji.
Dzisiejsze zlecenie wymagało podstawiania kontenerów na odpady oraz przygotowania pojemników na odpady biologiczne ponieważ łóżko na którym doszło do zgonu przesiąkło płynami z ciała.
Poproszono nas o opróżnienie mieszkania do tzw. gołych ścian, jedynie dokumenty oraz cenne przedmioty, pamiątki do weryfikacji po wstępnej dezynfekcji.
Wyniesiono łóżka, meble, sprzęty agd/rtv, zerwano drewnianą podłogę oraz na prośbę zleceniodawcy pozbyliśmy się nawet drzwi wewnętrznych. Mieszkanie przygotowano do remontu.
Zawsze zlecenia czy to przy sprzątaniu po zgonie, zalaniu, eksmisji zaczynamy od dezynfekcji czyli likwidacji wirusów i bakterii.
Kolejny etap to wynoszenie i utylizacja rzeczy a na koniec kolejna dezynfekcja oraz ozonowanie czyli dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31