Sprzątanie po zgonie Warszawa

 

Kolejne nasze zlecenie to sprzątanie, dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów z mieszkania w którym doszło do zgonu.
Ciało odnalezione po kilku dniach jest w stanie rozkładu i przeważnie wszystko co znajduje się w mieszkaniu wymaga dezynfekcji i/lub utylizacji.
Dzisiejsze zlecenie wymagało podstawiania kontenerów na odpady oraz przygotowania pojemników na odpady biologiczne ponieważ łóżko na którym doszło do zgonu przesiąkło płynami z ciała.
Poproszono nas o opróżnienie mieszkania do tzw. gołych ścian, jedynie dokumenty oraz cenne przedmioty, pamiątki do weryfikacji po wstępnej dezynfekcji.
Wyniesiono łóżka, meble, sprzęty agd/rtv, zerwano drewnianą podłogę oraz na prośbę zleceniodawcy pozbyliśmy się nawet drzwi wewnętrznych. Mieszkanie przygotowano do remontu.
Zawsze zlecenia czy to przy sprzątaniu po zgonie, zalaniu, eksmisji zaczynamy od dezynfekcji czyli likwidacji wirusów i bakterii.
Kolejny etap to wynoszenie i utylizacja rzeczy a na koniec kolejna dezynfekcja oraz ozonowanie czyli dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31