Sprzątanie po zgonie Warszawa, dezynfekcja, ozonowanie.

Dzisiejsze zlecenie z zakresu sprzątania specjalistycznego zaczęliśmy od kompleksowej dezynfekcji mieszkania gdzie doszło do zgonu.
Ciało zmarłej osoby leżało przez ponad siedem dni więc stan rozkładu był już zaawansowany i wymagał kilkukrotnego przeprowadzania dezynfekcji za pomocą maszyn do zamgławiania oraz generatorów ozonu.
Całe mieszkanie było zaniedbane, wymagało dodatkowo dezynsekcji ze względu na obecność insektów i much.
Podstawiliśmy kontenery na odpady, po dezynfekcji wynosiliśmy do niech wszelkie rzeczy i gabaryty.
Mieszkanie zostało opróżnione, pozostało czyszczenie preparatami myjąco-dezynfekującymi oraz końcowa dezynfekcja ogólna i dezynsekcja.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług sprzątania specjalistycznego.
Sprzątanie po zgonie, eksmisji, zalaniu, zaniedbaniu. Cały kraj 
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31