Sprzątanie po zgonie Warszawa

Sprzątanie po zmarłym to usługa wymagająca odpowiedniej wiedzy, profesjonalnej chemii, maszyn do dezynfekcji i czyszczenia.
Oferujemy najwyższy standard usług w konkurencyjnych cenach.
Sprzątanie specjalistyczne w tym sprzątanie po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju 24/h.
Jesteśmy certyfikowaną firmą, posiadamy szereg referencji i listów polecających, setki zadowolonych klientów z całej Polski.
Sprzątanie po zgonie wymaga kompleksowej dezynfekcji, odpowiedniego zabezpieczenia ekipy sprzątającej, zabezpieczenie skażonych rzeczy i ich utylizacji.
Współpracujemy z firmą remontową co w dużej ilości przypadków przydaje się zleceniodawcy, utylizujemy gabaryty, zrywamy podłogi, pozbywamy się wszelkich rzeczy które chcą Państwo zutylizować.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
www.basma-ddd.pl Profesjonalne sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu.


Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01