Sprzątanie po zgonie Warszawa

Sprzątanie po zmarłym to usługa wymagająca odpowiedniej wiedzy, profesjonalnej chemii, maszyn do dezynfekcji i czyszczenia.
Oferujemy najwyższy standard usług w konkurencyjnych cenach.
Sprzątanie specjalistyczne w tym sprzątanie po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju 24/h.
Jesteśmy certyfikowaną firmą, posiadamy szereg referencji i listów polecających, setki zadowolonych klientów z całej Polski.
Sprzątanie po zgonie wymaga kompleksowej dezynfekcji, odpowiedniego zabezpieczenia ekipy sprzątającej, zabezpieczenie skażonych rzeczy i ich utylizacji.
Współpracujemy z firmą remontową co w dużej ilości przypadków przydaje się zleceniodawcy, utylizujemy gabaryty, zrywamy podłogi, pozbywamy się wszelkich rzeczy które chcą Państwo zutylizować.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
www.basma-ddd.pl Profesjonalne sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu.


Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31