Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zgonie w mieszkaniu Warszawa

Wykonaliśmy kompleksową usługę opróżniania mieszkania i utylizacji gabarytów oraz dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie.
Po wstepnej dezynfekcji - wpuszczanie preparatu pod ciśnieniem i podstawieniu kontenrów przeszliśmy do "odgruzowywania" mieszkania w którym mieszkał chory człowiek.
Zbieractwo czyli Syllogomania (patologiczne zbieractwo) to choroba z którą niestety stykamy się w naszym fachu dość często.
Po udrożnieniu drogi do balkonu w pokoju mogliśmy zainstalować lej budowlany dzięki czemu większośc rzeczy mogliśmy wysypywać bezpośrednio do kontenra.

Do śmierci doszło w przedpokoju, było to jedyne miejsce miejsce w mieszkaniu do którego jakoś dało się dostać (reszta pomieszczeń była zapchana po sufit).

Sprzątanie po zgonie czy opróżnianie mieszkań to usługa którą wykonujemy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu.
Posiadamy wszelkie certyfikaty i pozwolenia, używamy tylko sprawdzonych preparatów i chemii funeralnej.

Usługi wyceniamy na podstawie zdjęć lub po bezpłatnej wizji lokalnej.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz do bezposredniego kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01