Sprzątanie po zgonie w mieszkaniu Warszawa

Wykonaliśmy kompleksową usługę opróżniania mieszkania i utylizacji gabarytów oraz dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie.
Po wstepnej dezynfekcji - wpuszczanie preparatu pod ciśnieniem i podstawieniu kontenrów przeszliśmy do "odgruzowywania" mieszkania w którym mieszkał chory człowiek.
Zbieractwo czyli Syllogomania (patologiczne zbieractwo) to choroba z którą niestety stykamy się w naszym fachu dość często.
Po udrożnieniu drogi do balkonu w pokoju mogliśmy zainstalować lej budowlany dzięki czemu większośc rzeczy mogliśmy wysypywać bezpośrednio do kontenra.

Do śmierci doszło w przedpokoju, było to jedyne miejsce miejsce w mieszkaniu do którego jakoś dało się dostać (reszta pomieszczeń była zapchana po sufit).

Sprzątanie po zgonie czy opróżnianie mieszkań to usługa którą wykonujemy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu.
Posiadamy wszelkie certyfikaty i pozwolenia, używamy tylko sprawdzonych preparatów i chemii funeralnej.

Usługi wyceniamy na podstawie zdjęć lub po bezpłatnej wizji lokalnej.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz do bezposredniego kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31