Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zgonie, ozonowanie, utylizacja gabarytów, dezynfekcja

Naszą usługę sprzątania i dezynfekcji po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu.
Zajmujemy się sprzątaniem oraz dezynfekcją - ozonowaniem, zamgławianiem preparatami do dezynfekcji funeralnej, opróżnianiem mieszkania gdzie doszło do skażenia łącznie z możliwością odświeżenia lokalu lub tylko przygotowania do remontu.
Jesteśmy certyfikowaną firmą, posiadamy wszelkie pozwolenia, szkolenia, certyfikaty i dyplomy co potwierdza naszą kompetencję w usługach sprzątania specjalistycznego.
Wybierając naszą fiermę mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana należycie, w jak najkrótszym czasie lecz na najwyższym poziomie.
Likwidujemy zapachy jeżeli potrzeba wykonujemy również dezynsekcję lokalu (np.na muchy), podstawiamy kontenery przeznaczone dla rzeczy skażonych które muszą trafić do utylizacji.
Na początku działalności naszej firmy zajmowaliśmy się sprzątaniem w toku codziennych działań w biurach, urzędach, firmach itd. z biegiem czasu i licznymi zapytaniami o sprzątanie specjalistyczne wykreowaliśmy dla Państwa grupę która właśnie zajmuje się tylko sprzątaniem niecodziennym właśnie zwanym specjalistycznym która wykonuje kompleksowo - sprzątanie po zgonie, ekmisji, zalaniu, spaleniu czy lokali po zbieraczach, narkomanach, alkoholikach lub po bytowaniu gołębi.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która dostępna jest na stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01