Sprzątanie po zgonie, ozonowanie, utylizacja gabarytów, dezynfekcja

Naszą usługę sprzątania i dezynfekcji po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu.
Zajmujemy się sprzątaniem oraz dezynfekcją - ozonowaniem, zamgławianiem preparatami do dezynfekcji funeralnej, opróżnianiem mieszkania gdzie doszło do skażenia łącznie z możliwością odświeżenia lokalu lub tylko przygotowania do remontu.
Jesteśmy certyfikowaną firmą, posiadamy wszelkie pozwolenia, szkolenia, certyfikaty i dyplomy co potwierdza naszą kompetencję w usługach sprzątania specjalistycznego.
Wybierając naszą fiermę mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana należycie, w jak najkrótszym czasie lecz na najwyższym poziomie.
Likwidujemy zapachy jeżeli potrzeba wykonujemy również dezynsekcję lokalu (np.na muchy), podstawiamy kontenery przeznaczone dla rzeczy skażonych które muszą trafić do utylizacji.
Na początku działalności naszej firmy zajmowaliśmy się sprzątaniem w toku codziennych działań w biurach, urzędach, firmach itd. z biegiem czasu i licznymi zapytaniami o sprzątanie specjalistyczne wykreowaliśmy dla Państwa grupę która właśnie zajmuje się tylko sprzątaniem niecodziennym właśnie zwanym specjalistycznym która wykonuje kompleksowo - sprzątanie po zgonie, ekmisji, zalaniu, spaleniu czy lokali po zbieraczach, narkomanach, alkoholikach lub po bytowaniu gołębi.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która dostępna jest na stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31