Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zgonie, ozonowanie, utylizacja gabarytów, dezynfekcja

Naszą usługę sprzątania i dezynfekcji po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu.
Zajmujemy się sprzątaniem oraz dezynfekcją - ozonowaniem, zamgławianiem preparatami do dezynfekcji funeralnej, opróżnianiem mieszkania gdzie doszło do skażenia łącznie z możliwością odświeżenia lokalu lub tylko przygotowania do remontu.
Jesteśmy certyfikowaną firmą, posiadamy wszelkie pozwolenia, szkolenia, certyfikaty i dyplomy co potwierdza naszą kompetencję w usługach sprzątania specjalistycznego.
Wybierając naszą fiermę mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana należycie, w jak najkrótszym czasie lecz na najwyższym poziomie.
Likwidujemy zapachy jeżeli potrzeba wykonujemy również dezynsekcję lokalu (np.na muchy), podstawiamy kontenery przeznaczone dla rzeczy skażonych które muszą trafić do utylizacji.
Na początku działalności naszej firmy zajmowaliśmy się sprzątaniem w toku codziennych działań w biurach, urzędach, firmach itd. z biegiem czasu i licznymi zapytaniami o sprzątanie specjalistyczne wykreowaliśmy dla Państwa grupę która właśnie zajmuje się tylko sprzątaniem niecodziennym właśnie zwanym specjalistycznym która wykonuje kompleksowo - sprzątanie po zgonie, ekmisji, zalaniu, spaleniu czy lokali po zbieraczach, narkomanach, alkoholikach lub po bytowaniu gołębi.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która dostępna jest na stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31