Sprzątanie po zgonie, ozonowanie, opróżnianie mieszkania Warszawa

Basma-DDD to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzątania specjalistycznego oraz dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Działamy na terenie całego kraju, posiadamy certyfikat Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania po zgonie i dezynfekcji oraz certyfiakty z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Sprzątanie po zgonie wymaga odpowiedniej wiedzy oraz specjalistycznych środków chemicznych, maszyn i urządzeń do dezynfekcji, czyszczenia oraz neutralizacji zapachów.
Sprzątanie po zgonie należy zlecić profesjonalnej firmie gdyż wirusy i bakterie występujące w danym pomieszczeniu są groźne dla zdrowia i życia osób w pobliżu.
Podstawowymi czynnościami przy sprzątaniu po zgonie jest dezynfekcja, ozonowanie oraz utylizacja skażonych rzeczy i czyszczenie chemią myjąco-dezynfekującą.
Zlecając usługę sprzątania specjalistycznego powinni Państwo sprawdzić czy dana firma ma odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty i oczywiście czy jest zarejestrowaną działalnością.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01