Sprzątanie po zgonie, ozonowanie, opróżnianie mieszkania Warszawa

Basma-DDD to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzątania specjalistycznego oraz dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Działamy na terenie całego kraju, posiadamy certyfikat Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania po zgonie i dezynfekcji oraz certyfiakty z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Sprzątanie po zgonie wymaga odpowiedniej wiedzy oraz specjalistycznych środków chemicznych, maszyn i urządzeń do dezynfekcji, czyszczenia oraz neutralizacji zapachów.
Sprzątanie po zgonie należy zlecić profesjonalnej firmie gdyż wirusy i bakterie występujące w danym pomieszczeniu są groźne dla zdrowia i życia osób w pobliżu.
Podstawowymi czynnościami przy sprzątaniu po zgonie jest dezynfekcja, ozonowanie oraz utylizacja skażonych rzeczy i czyszczenie chemią myjąco-dezynfekującą.
Zlecając usługę sprzątania specjalistycznego powinni Państwo sprawdzić czy dana firma ma odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty i oczywiście czy jest zarejestrowaną działalnością.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31