Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja, ozonowanie oraz opróżnianie mieszkań i domów.

Dzisiejsze zlecenie polagało na dezynfekcji i ozonowaniu oraz opróżnianiu mieszkania w którym doszło do zgonu.

Mieszkanie znajduje się w Warszawie, dzielnica Mokotów, lokal zamiesziwany był przez starszego pana.
Na miejsce wezwano nas już po interwencji policji, pogotowia itp. spotkaliśmy się przed budynkiem z rodziną zmarłego, ustalono szczegóły a następnie przeprowadziliśmy wizję lokalu, wyceniono zlecenie a po podpisaniu umowy przeprowadziliśmy wstępną dezynfekcję, ozonowanie oraz zamgławianie co pozwoli na bezpieczniejsze rozpoczęcie pracy sprzątania.
W mieszkaniu po zgonie, wstepnym rozkładzie ciała występuje ogromna ilość bakterii, wirusów, niebezpiecznych dla życia i zdrowia.
Kolejnego dnia podstawiliśmy specjalne kontenery na odpady, po rozkręceniu wszelkich mebli, zwinięciu dywanów, zerwaniu tapet, zasłon itp. nasi pracownicy zaczęli wynosić wszystko do utylizaji.
Po wyniesieniu wszelkich gabarytów i innych rzeczy pozostała końcowa dezynfekcja, ozonowanie oraz oczyszczenie powietrza w lokalu.
Całe zlecenie zajeło 2 ciężkie dni, praca w pełnych kombinezonach, maskach, wynoszenie gabarytów i mebli.
Na koniec dokończono formalności, przekazano protokół z usługi sprzątania po zgonie.
Kolejne zlecenie za nami, przypominamy, iż jako nieliczni posiadamy certyfikaty Polskiego Stowarzyszenia pracowników Dezynsekcji, Dezynfekcji oraz certyfikaty Polskiego Centum Szkolnictwa funeralnego.
Używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych preparatów, posiadamy sprzęt i wiedzę oraz doświadczenie co pozwala nam na wykonanie każdego tego typu zlecenia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31