Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja, opróżnianie mieszkań. Profesjonalna firma.

Profesjonalne usługi sprzątania po zgonie, zalaniu, zbieractwie lub bytowaniu gołębi- cały kraj przez siedem dni w tygodniu.
Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy która kompleksowo zajmie się Państwa problemem.
Posiadamy certyfikaty i ukończone szkolenia z zakresu sprzątania i dezynfekcji funeralnej, dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowania.
Każde ze zleceń jest inne, do kożdego podchodzimy indywidualnie i wyceniamy poprzez bezpłatną wizję lokalną lub dzięki przesłanej dokumentacji fotograficznej.
Sprzątanie specjalistyczne wymaga odpowiedniej wiedzy, chemii, maszyn i urządzeń aby wykonać usługę na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej firmy, zapoznaniem się z ofertą i kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01