Sprzątanie po zgonach, zalaniach, eksmisjach. Usługi specjalistyczne.

Jako jedna z największych firm w kraju oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji oraz opróżniania i utylizacji gabarytów z mieszkań, domów, piwnic.
Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, 7dni w tygodniu 24h/na dobę.
Wszelkie zlecenia są dla nas indywidualnymi usługami i tak też do nich podchodzimy. Każde zlecenie wymaga innej techniki, chemii, zakresu prac i maszyn.
Wszystkie usługi wyceniane są indywidualnie na podstawie wizji lokalnej lub zdjęć i opisu nadesłanego przez Państwa.
Wszelkie usługi sprzątania specjalistycznego a zwłasza sprzątanie po zgonie, zwłokach, eksmisji czy sprzątanie po zalaniu i opróżnianie mieszkań i domów wymagają odpowiedniego przygotowania, sprzętu, chemii oraz wiedzy i maszyn co pozwala na szybkie i bezpieczne sprzątnięcie, wywóz skażonych rzeczy i mebli.
Dzięki chemii funeralnej oraz ozonowaniu likwidujemy wszelkie wirusy, bakterie, zarazki oraz zapach.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31